Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokon mikor vettétek...

Babátokon mikor vettétek észre, hogy elkezdi érteni amit mondtok?

Figyelt kérdés
Hogy odament ha hívtátok,oda adta ami nála volt ha kértétek,odahozott valamit amit mondtál egy pillanatra abbahagyta amit csinált ha azt mondtad nem szabad, elkezdett tapsolni vagy integetni ha mondtad neki. Amúgy a tapsolást kifejezetten meg kell tanítani vagy magától is csinálja ha látja tőled?

2019. máj. 23. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Másfél évesek az ikreim, régóta értik, hogy mit szeretnék tőlük, de pont tojnak rá, röhögnek rajtam, ha szólok, hogy másszanak le valahonnan, vagy jöjjenek ide, stb. Van egy ovis nagyfiam is, ő sem úgy működik, hogy csinálja, amit kérek, sőt, idővel egyre rosszabb. :DDDD Jó, tudom, nem erre gondoltál. :DDD Szerintem olyan egy év körül már kb. értik, hogy mit akarsz tőlük.
2019. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposon észrevettem, hogy minimál dolgokat ért (pl gyere, amit akkor szoktam mondani, mikor felveszem, vagy nem szabad, várj), de vsz inkább a hanglejtést érti illetve a nevére odanéz.
2019. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 hónaposan kezdett olyanokat csinálni, hogy pl beszéltem a kutyáról és megmutatta egy random könyvben. Vagy énekeltem nekj a nappaliban a Kiskacsa fürdiket és kihozott egy plüsskacsát a szobájából. 😂 Most másfél éves, elviszi a szennyest a tartóba, idehozza a húga cumisüvegét, mindent ért és szót is fogad.
2019. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!