Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a kanapéról, lehet baja?

Leesett a kanapéról, lehet baja?

Figyelt kérdés

Elaludt a 4 hónapos babám a kanapén, nem akartam felébreszteni ezért nem vittem be a saját ágyába, de nekem meg pisilnem kellett nagyon, gyorsan elszaladtam és mire visszajöttem a földön volt a hasán.

40 cm magas a kanapé

De nem konkrétan a földre esett, mert mielőtt elmentem oda tettem köré a földre a kanapé párnákat 40 cm-es magasságba, szóval ahogy izgett mozgott a párnákra mozoghatott át és azok csúsztak szét alatt gondolom és úgy került a földre szóval nem konkrétan esett, azért nem is hallottam puffanást se meg semmit.

Lehet valami baja? :( Nem látok rajta semmit, jó kedvű, izeg mozog, nevetgél.

De most nagyon szörnyen érzem magam.


2019. máj. 23. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem lett semmi baja, nyugi! Valószínűleg még élvezte is. :)
2019. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%

Én azonnal elvinném orvoshoz, nem a gyakorin kérnék tanácsokat...

Ha úgy látod is, hogy nincs baja, azért hívd fel a gyerekorvost, ha ő is szeretné látni, vidd el egy vizsgálatra!

2019. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmi baja nem lesz az ég világon!
2019. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem hogy bármi baja lenne, főleg hogy konkrétan nem is leesett, mert másabb az ha 40 centit esik puffanva kőre vagy parkettára, de ha párnákra esett és csak úgy mozgolódott le a földig, akkor kb nem is esett le igazán.

Nyugi fog még esni párat életében.

Nekem is esett le a baba kanapéról francia ágyról is, egyszerűen hiába figyel az ember éveken át pár másodperc és megvan a baj. Nem is ismerek olyat, akinek ne esett volna le a babája. Még olyan szuperanyuka akiről azt gondoltam hogy még életében nem hibázott is mesélte nekem hogy leesett a baba szintén kanapéról.

2019. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Igy biztos nem let baja, nyugodj meg.

Viszont a parnak nagyon jo, hogy ott voltak. Ezutan is tedd mindig oda oket, ez nagyon jo vedelem esesnel!

2019. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Csak a lényeget nem mondtad: sírt?
2019. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Mivel nem láttad, nem hallottad, konkrétan feltételezés az egész, hogy mi hogy történt, ezért én megnézetném.


"Nem is ismerek olyat, akinek ne esett volna le a babája."


Én meg olyat nem ismerek, akinek leesett volna, pedig a nagy már ovis, azaz elég sok családot ismerek.

2019. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Mert előző gondolod mindeni meséli? :D


Én se mondtam senkinek, talán a férjemnek vagy még neki sem..

2019. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor ott nem sírt, támaszkodott a kezén és nézelődött meg gügyörészett ahogy szokott.

Azóta már éhség miatt sírt, megette a szokásosat és játszik a játszószőnyegén most.

2019. máj. 23. 15:48
 10/11 anonim ***** válasza:
5%
Ilyet ne csinálj többet akkor inkább terics le egy plédet a földre és oda tedd le .Amugy nem látad,hogy eset mit ütött be a házidokihoz minimum elvinném .
2019. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!