Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Attól hogy egy 4-5 hós babának kicsi a kutacsa, még maradhat normál ideig nyitva?

4 hónaposak múltunk. Születésénél sem volt óriási kutacsa, 2 hónapos kora óta ujjbegynyi, vagy kicsit nagyobb. Azóta nem szűkült. A fejkörfogata rendben nőtt. 36-al született, 4 hónaposan 42cm volt.

Csak arra lennék kiváncsi, hogy másnak is volt-e hasonló szituáció. Tehát kicsi kutacs,, de mondjuk csak 1 év körül zárult.

Amugy a koponyavarratokat megnézték, nincsenek elcsontosodva, aggodalomra nincs okunk😊 Csak kivancsi vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutacs, fejkörfogat, fejlődés

máj. 23. 19:36  Privát üzenet  

A válaszok
A fiamé szintén pici volt, riogattak is vele, hogy jajjaj, aztán pár hónapos korában már össze is nőtt, semmi baja nem volt.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 23. 19:56 Privát üzenet

Pici volt

Születéskor is keresni kellett

És 8 hósan zárult

Elvileg már nem baj

Feje formásan nő

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 24. 06:55 Privát üzenet
Szia 4 hósan ujbegynyi, 9 hónaposan zárult. Renben van.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 24. 07:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért ez így még megnyugtatóbb😊🙏

# 4/4Időpont máj. 24. 11:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 éves gyereknek már érdemes venni a normál (kicsi) méretű Lego-t, vagy még túl korai? Lego Duploja van, azt össze tudja rakni, illetve van neki Lego Juniors is, abból is össze...
A babámnak már kicsi a babatakaró, szerintetek ilyen egy normál gyerekpaplan? Link
Védekezés nélkül voltam együtt a férjemmel. Az aktus után kb.10 perccel megjött a mensim, normál időre. Ez 17 nappal ezelőtt történt. Tudom, hogy kicsi az esély a teherbeesésre....
Akik normal testalkattal estek teherbe (ugy ertem nem tul vekonyak, de nem is dundik, csak egy kicsi plussz volt rajtuk esetleg), nekik mikor kezdett latszodni az elso es a...
A Rossmann-ban vettem szülés utánra betétet, de csak normal méretű volt. Az kicsi lesz?
Van itt olyan anyuka, aki azért cserélte le a rácsos ágyat normál ágyra, mert a baba hamar kinőtte? Mennyi idős volt akkor a kicsi?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!