Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit gügyög 3,5-4 hónapos...

Mennyit gügyög 3,5-4 hónapos babátok? Baj ha az enyém keveset “beszélget”?

Figyelt kérdés

Tudom nem kell ráparázni semmire sem, de azért kiváncsi vagyok.

Amúgy szokott kommunikálni, de nem sokat.

Tulajdonképpen azt sem tudom mi a külömbség a gügyögés vagy a gagyogás között.

Az enyém kb 2,5 hónaposan kezdte, de voltak napok amik kimaradtak. Most is vannak nagyon csendes napjai.. pedig már ilyeneket mond: aguuu, agrrr, abuuu, heö, eö..leginkább nekem “beszél” másnak nem igazán, meg ugy magában is keveset. Vannak olyan napok mikor szinte végig csendben van, de van olyan is mikor meg félnap visitozik😅🤷🏻‍♀️ Vagy a visitassal jelez, ezzel fejezi ki az örömét, érzéseir.

Mosolyogni is főleg rám szokott, persze másnak is elengedi néha, de a legtöbb embert aki számára ismeretelenebb inkább csak figyeli🙄

A ti babáitok mennyit “beszéltek” ebben a korban? Ha keveset akkor később nem volt baj a beszéd-és/vagy szociális kézségekkel?



2019. máj. 24. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd 2-3 hónap múlva kezd el igazán "beszélgetni", ne aggódj.
2019. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém folyton gagyaraszik valamit. Persze vannak napok amikor csendes, de imádja hallatni a hangját.

A nagyfiam volt ilyen kis csendes keveset dumáló. Azota 6 eves es be nem all a szaja.

2019. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én 6 hós babám anno kb ugyanilyen volt. Aztán jött a heő, a hüe, a bübübü meg a visitás, valahol a 4.-5. hónap tájékán.

Azt imádja, amikor én csinálok neki mindenféle hülye hangokat, nagy szemekkel bámul, szájtátva :D

2020. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!