Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon piros a babam popsija...

Nagyon piros a babam popsija mit tegyek ra?

Figyelt kérdés
Az egy honaposomnak nagyon piros lett a feneke , pontosabban ott ahol osszeer a ket fel . Nem tudom mit tegyek ra hogy gyorsabban muljon , szegenyke meg sziszeg is hangosan annyira csipi amikor megtorlom neki es bekenem sudo kremmel. Az a baj hogy eleg gyakran kakil es nincs ideje pihenni a borenek.
2019. máj. 24. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ne használj popsitörlőt csak nedves vattát, kendőt, itasd fel szárazra majd Sudocream-Canesten krém keverékével kend be. Amennyit lehet hagyd szabadon pelusozás közben, hogy szellőzzön..
2019. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Kimosható gyógy gyapjú pelus használata esetleg segíthet. És szellőztetés! Tegyél alá egy törcsit amit nem sajnálsz, és hadd nudizzon, ennél nincs jobb gyógymód!:)


[link]

2019. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Pelenka nelkul sokat! Furdeto kremet vizbe felolvasztasz, egy rongyoval torold le a popsit, torlo kendo nem jo arra mar. En a gyogyszertari popsikremre eskuszom, olyan zsiros, hogy szinte a boret nem eti babamnak a kaka se pisi. Gyerekorvostol kerd ( valamilyen szteroidos krem erzekeny borre).
2019. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ne dörzsölgesd neki


Amig nem gyógyul mosd neki, ne popsitörlőzd.


A lányom nagy fosis volt. Napi 8-10 kaka ( ahány szopi)

Mégis csak a fogzáskor volt poros a popoja.. Pedig gondolhatod menymot pihemt a bőre, úgy h éjjel 1-szer kelt csak..


Fogzáskor gyógyszertári krém és aloe first ( foreverliving) segített



Váltsatok popsitörlőt a későbbiekben és / vagy pelust perr szerintem az lesz a ludas..


Lányom a pampers törlőtől pirosodott pl...

2019. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
A gyógyszertári a legjobb popsikrém, az egyetlen, ami bevált. Nem szteroidos, hanem gombaölős. Recept nélkül is kapható, csak úgy picit drágább. Nekünk 2-3 hónapra elég egy nagy tégely.
2019. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2x volt olyan, hogy a fiam feneke olyan vörös lett, hogy màr durva volt rajta a bőr, sudocremet hajszál vékonyan kentem rá (addig amíg átlátszó nem lett), pelenka nélkül hagytam előtte pár percig, 2-3 nap után nyoma sem volt
2019. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En is a popsitorlore gyanakodtam , valtottam pampersrol niveara es jobb volt , de most megint hasznaltam pampers torlot mert elfogyott a masik es ki is dorzsolodott . Szelloztetni fogom sokat es mosni ahogy irtatok. Koszi !
2019. máj. 24. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Nedves rongyival töröld, levegőztesd imádják a babák. A kisebbem is 1-2 órát minimum szabad popóval van, csak aláteszem az alátétet plusz textilpelit 2dbot és kész.
2019. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En azt figyeltem meg, hogy ha vastagon kenem be a gyógyszertári popsikremmel a popóját, akkor jobban kipirosodik, de ha vékonyan akkor nem. Lehet tul fel van ázva a krémtől a hátsója. Nekunk a sudokrem nem valt be. A bephantent használom éjjelre, napközben meg a gyógyszertárit. Nem minden alkalomkor kenem.
2019. máj. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Épp most olvastam valahol,h a sudocrem nem is olyan jó,mint ahogy dícsérik. Az összetevői miatt.

En a Müllerben szoktam venni,Weleda Babycreme a neve,2 nap alatt eltüntette a pirosságot. És nem mellesleg tubusos,szóval higiénikusabb,mint egy tégelyes. A Weleda pedig egyébként is teljesen natúr termék.

Persze válts popsitörlőt is,és amennyit lehet,hagyd levegőzni a popiját!

2019. máj. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!