Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babának nagyon világos...

Minden babának nagyon világos az "új" haja ami nő?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hetes kislányom aki szinte fekete hajjal született viszont nagyon ritkás volt a feje tetején. Na de a lényeg hogy elkezdett nőni az új haj, ami szőke! Vagy legalábbis nagyon világos. Vagy ez majd később barnul majd be neki?

Egyébként kreol a bőre és barna a szemöldöke.

Elég elképzelhetetlen nekem hogy ehhez szőke haj társuljon.🤔


2019. máj. 24. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is nagy fekete hajjal született. Most 7 hónapos és fokozatosan lecserélődött neki világosbarnárna. Pedig mi mindketten sötétbarna hajúak vagyunk.

Én egyébként szintén fekete hajjal születtem, az 1 éves fotómon szőke vagyok, a 2 évesen már barna.

Szóval ez még biztos nem a végleges haj színe.

2019. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is fekete hajjal születtek. Aztán most a nagyobb lánynak sötét szőkésbarna,a fiam szőke, a kisebbik lány meg világos szőkésbarna. Nekem sötétbarna hajam van,az apjuk sötétszőke.
2019. máj. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyfiam sötétbarna hajjal született, 1,5 éves most és világos szoke haja van. Nekem szökés vörös, férjemnek sötétbarna a haja. Most 6 hetesek a picik, az egyikük szoke a másikuk sötétvörös hajjal született, kiváncsi leszek milyen szinu hajuk lesz.
2019. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak meg nem is volt új haja :). Alig volt haja,mikor született. Nem is hullott ki neki egyáltalán a babahaja,csak megnőtt meg bedúsúlt. A színe sem változott meg.
2019. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam is hatalmas majdnem fekete hajjal született, az új haja vöröses szőke lett. Jelenleg inkább sötét szőke, vöröses árnyalattal. Másfél éves, még bármi lehet. Neki a szempillája és a szemöldöke is világos színű.
2019. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!