Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Haragszik rám a feleségem és...

Haragszik rám a feleségem és ilyenkor nem teszi le a kezébol a gyereket nehogy hozzá nyuljak, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Meg akartam etetni nem hagyta tegnap fürdetni akartam azt sem hagyta.

Azert haragszik ram mert szuletesnapjan nem tudtam itthon maradni muszaj volt dolgoznom.


2019. máj. 25. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon aljas és primitív viselkedés a részéről. Élje ki máshogy a bosszúját, de ne a saját gyereketeket használja eszközként.
2019. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A gyerek az eszköz a haragja kifejezésére.
2019. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
És te mindig szót fogadsz anyucinak?
2019. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg. Mennyi idős a kicsi?


A gyerekhez pont annyi jogod van, mint a feleségednek. Ezt soha nem értettem, hogyha bajom volt a párommal, attól még ugyanolyan joga van a gyerekéhez,mint nekem.

2019. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Szánalmas.

Felnőtt ember aki nem érti meg hogy a másiknak dolgoznia kell??? És ezért napokig duzzog???

2019. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

És azelőtt, hogy gyereket csináltál neki, nem tűnt fel, hogy miféle?

Párommal mi is váltott műszakolunk (illetve én most gyesen vagyok), a legtöbb Karácsonyt keresztbe 24 óráztuk, közös szabad hétvégénk évekig nem volt.

Az utolsó, ami eszünkbe jutott problemaként a beosztásaink kínkeserves egyeztetésénél, hogy valamelyikünknek szülinapja van. Majd odaadtuk egy másik napon azt a könyvet vagy társast vagy pénztárcát.

Elképesztő, hogy felnőtt ilyenen problémázzon, sőt a gyerekét is belevonja.

2019. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#3 nem vehetem ki a kezéből erőszakkal.

5 hónapos

2019. máj. 25. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
És ilyen nővel vállaltál gyereket? Ne haragudj, deez gyerekes, aljas és gusztustalan tőle, hogy a gyerekkel zsarol. Most komolyan egy szülinap miatt hisztizik? Az én párom is dokgozott millió szülinapomon, nem serültem be, mert felnőtt nő vagyok.
2019. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk szerdán volt a 9. házassági évfordulónk. A férjem elfelejtette. Rengeteg az intéznivalója, gondja mostanában. Eszembe se jutott megsértődni.

Az meg, hogy a gyerekkel büntet, nagyon kicsinyes, önző jellemre vall.

2019. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző. A legutóbbi évfordulónkat mindketten elfelejtettük, pedig nemzeti ünnepre esik 😂

A név- és szülinapim be szoktam írni a falinaptárba.

2019. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!