Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés
Bubu5921 nevű felhasználó kérdése:

11 napja késik de 4bol 4 teszt negatív volt már valakinek ilyen?

Pénteki nap kellet volna megjonnie de hetfo kedd pecsetelo vérzésem volt.. Azóta se semmi.. 11 napja késik 4bol 4 teszt negatív.. Volt valaki hasonló helyzetben? Vagy esetleg akinek bizonyos idő után lett pozitív teszt? Köszönöm ☺️

máj. 26. 12:26  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem 3x volt ilyen, az amúgy hajszál pontos ciklusaim mellett. 2x ciszta egyszer Nemtudom, mert megjott mire orvoshoz mentem volna. Akkor már 16napot kesett. Első két alkalommal kB 12-14napot..

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 26. 14:19 Privát üzenet
11 napos késésnél nincs az a teszt, ami ne mutassa már ki, ha terhes vagy. Inkább valamilyen hormonzavar miatt volt az, hogy mindösszesen 2 napig tartó, enyhe menzeszed volt. Nekem is volt ilyen időszakom, hogy 2 egymást követő hónapban sokkal rövidebb ideig tartó és jóval gyengébb menzeszem volt, aztán újra helyreállt. Nem voltam terhes.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 26. 17:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) hat csak remelem hogy nem ciszta vagy olyan amit műteni kellene

# 3/3Időpont máj. 27. 09:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek mégis terhes?
Terhességre utaló jelek, mégis negatív teszt?!
A menstruációm ezen a napon lett 1 hete gogy nem jött meg ma reggel teszteltem de a teszt negatív lett ennek ellenére a méhszájam lent van semmi arra utalo jel nincs hogy terhes...
9 napja kaptam vissza 5 napos embriókat! Extra érzékeny teszt negatív lett. Jelent valamit?
Október 10. jött meg legutóbb, Még egyenlőre Hálistennek nem is jött meg és nem is érzem azt, hogy megakarna. Tegnap elött teszteltem eggyet reggel és negatív. Véleményekre...
2 hete késik de a teszt negatív volt mán valakinek ezhez hasonló?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!