Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napja késik de 4bol 4...

Bubu5921 kérdése:

11 napja késik de 4bol 4 teszt negatív volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Pénteki nap kellet volna megjonnie de hetfo kedd pecsetelo vérzésem volt.. Azóta se semmi.. 11 napja késik 4bol 4 teszt negatív.. Volt valaki hasonló helyzetben? Vagy esetleg akinek bizonyos idő után lett pozitív teszt? Köszönöm ☺️
2019. máj. 26. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3x volt ilyen, az amúgy hajszál pontos ciklusaim mellett. 2x ciszta egyszer Nemtudom, mert megjott mire orvoshoz mentem volna. Akkor már 16napot kesett. Első két alkalommal kB 12-14napot..
2019. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11 napos késésnél nincs az a teszt, ami ne mutassa már ki, ha terhes vagy. Inkább valamilyen hormonzavar miatt volt az, hogy mindösszesen 2 napig tartó, enyhe menzeszed volt. Nekem is volt ilyen időszakom, hogy 2 egymást követő hónapban sokkal rövidebb ideig tartó és jóval gyengébb menzeszem volt, aztán újra helyreállt. Nem voltam terhes.
2019. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) hat csak remelem hogy nem ciszta vagy olyan amit műteni kellene
2019. máj. 27. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!