Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés
Linett26 nevű felhasználó kérdése:

Almától kiütés?

4 hónapos múlt a kislanyom, 3 ik alkalommal kostoltatok vele reszelt almát.. Minden alkalommal szúnyogcsioesnyi piros foltok lesznek a szeme körül.. Almától van ilyen? 3ik gyermek de ilyet sosem tapasztaltam.

máj. 26. 15:33  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Míg eszik jönnek ki a foltok, aztan kb 5 percig látható, ezalatt fokozatosan halvanyodik és eltunik...

# 1/4Időpont máj. 26. 15:43 Privát üzenet
Vidd el orvoshoz

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 26. 23:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyilván elfogom vinni. De köszönöm!

# 3/4Időpont máj. 27. 10:33 Privát üzenet
4 hónapost miért kóstoltatsz? Te magad is láthatod, hogy nincs megérve a ht-hoz, ha kipöttyösödik tőle. Ráérsz 6 hónaptól elkezdeni, addig elég az anyatej/tápszer, hadd érjen még az emésztőrendszere.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 27. 10:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 napos 39 fokos láz után ilyen kiütés normális? KÉP!
Piros babapopsi, tucatnyi modszert probaltam, mit tegyek?
5 honapos kislanyomnal almaval kezdtuk a hozzataplalast. Lehet az almatol kiuteses?
Pár napja adtam először almapürét 3,5 hónapos tápszeres kislányomnak. A mellkasán lett egy pár kiütés, de nem tudom, hogy az almától, vagy a melegtől! Milyen a kiütés ha esetleg...
Ugye nem az almától van kiütés a kezén?
Alma kicsípheti babám arcát? Vagy ezek kiütések az almától? Ha kiütés lenne az hány óra múlva jelentkezik?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!