Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elő szokott fordulni a babátok...

Elő szokott fordulni a babátokkal, hogy sírva (nagyon keservesen, ijjedten) ébred valamelyik nappali alvásból?

Figyelt kérdés
4 hónapos az enyém és néha van ilyen. Álmából felébredve egyszercsak nagyon hangos , keserves sírásba kezd, szinte halálfélelemben, a könnye is kicsordul.. ez olyan sírás ami teljesen más mint az éhség-siras, vagy egyéb. 5-6-szor volt eddig ilyen. 1x annyira hogy alig tudtam megnyugtatni. De általánosságban, ha felveszem megnyugszik pár másodperc alatt. Valaki találkozott ilyennel? Mi lehet ez? Rossz álom? Szerintetek kellene aggódnom valami neurológiai gond miatt?

2019. máj. 26. 19:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesírási hibáért, elgépeltem.*Ijedten
2019. máj. 26. 19:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Jellemző nem volt nálunk, de előfordult, hogy volt ilyen. Úgy emlékszem nem mentünk be hozzá azonnal, mikor felébredt és egyedül érezte magát. Legalábbis mi ennek tudtuk be. De az is lehet, hogy rosszat álmodik ilyenkor. Én nem aggódnék, de mellette lennék ébredéskor.
2019. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisebbem akkor szokott így felsirni, ha fáj az inye, fogzik. Vagy még akkor ha elfekszi a kezét, vagy még ha telerotyogtatta a pelit és zavarja, mert csipi neki.
2019. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
2eves koráig mindig sírba ébredt. Azóta mosolyogva. Már 5eves elmúlt. Nem tudom mitol lehetett. Egyszercsak elmúlt.
2019. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne hogy miért van. Ha mellette vagyunk akkor is sirva ébred ki se nyitja a szemét csak keservesen sir. Ö is 4 hónapos.
2019. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam is csinál ilyet, főleg amióta úton van az első foga. Ki se nyitja a szemét, csak sír. Akkor nyugszik meg ha végre kinyitja a szemét. 6 hónapos
2019. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!