Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok teát csinálni...

Szoktatok teát csinálni babátoknak, ha igen milyet és hogyan, mennyi vízzel, mennyire erősen, mennyi cukorral, citromlével?

Figyelt kérdés
9 hónapos a babám
2019. máj. 26. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hipp teát szoktam neki csinálni,cukrot és citromlevet nem rakok bele.
2019. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes gyerek teát venni, a fekete teát nem ajánlom!

Ahogy az előzőekben olvastam, van feloldható Hipp gyerek tea is. Az kész italpor, nem kell ízesíteni.

2019. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Apósom mondta hogy nem érti miért nem csinálok neki kamillateát mert nagyon jót tenne a picinek. Eddig csak vizet adtam neki, néha hígított gyümölcslevet.
2019. máj. 27. 06:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

15 hónap körül volt a fiam, amikor először kapott teát. Másfél éves múlt heti egy, ritkán két alkalommal az a reggeli ital.


Gyumolcsteat szoktunk inni, saga teát például nagyon szereti, nem csinálom erosre, külön nem izesitem. Magunknak is így csinálom, tehát nem külön a gyerekunknek készül, hanem egy nagy kancsoban, mind azt isszuk.

2019. máj. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 es válaszoló vagyok azt nem irtam oda hogy a Hipp organikus gyümölcstea amit iszik a lányom koffeinmentes és filteres kiszerelésben is lehet kapni.De van granulátumban is,bár ugy tudom hogy az nem cukormentes.
2019. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
A víz tesz jót neki, nem a tea. Minek raszoktatni már most ezekre?
2019. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek a 8. válaszolóval. Rá fog szokni, aztán nem tudod róla leszoktatni. 9 hónaposnak pláne nem adnék. Másfél évesen kapott először egy kis teát, de nagyon ritkán kap azóta is. Cukor nélkül szerintem borzasztó egy pici ízesítés kell bele, ha már tea pont ezért is adtam sokkal később! De mindenki azzal itatja amivel szeretné csak utána meg...
2019. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 és 7 válaszolo vagyok,lányom 17 hónapos és kb 13 hósan kapott elöször baba teát,és eggyáltalán nincs rossz íze cukor nélkül,kifejezetten gyümölcsös az íze.Van akinek a babája nem issza meg a vizet,még mindig jobb mintha semmit sem inna egész nap.
2019. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!