Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Szoktatok teát csinálni babátoknak, ha igen milyet és hogyan, mennyi vízzel, mennyire erősen, mennyi cukorral, citromlével?

9 hónapos a babám

máj. 26. 22:24  Privát üzenet  

A válaszok
Nem

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 26. 22:32 Privát üzenet
Hipp teát szoktam neki csinálni,cukrot és citromlevet nem rakok bele.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 26. 22:33 Privát üzenet

Érdemes gyerek teát venni, a fekete teát nem ajánlom!

Ahogy az előzőekben olvastam, van feloldható Hipp gyerek tea is. Az kész italpor, nem kell ízesíteni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 26. 22:48 Privát üzenet
Nem

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 26. 22:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Apósom mondta hogy nem érti miért nem csinálok neki kamillateát mert nagyon jót tenne a picinek. Eddig csak vizet adtam neki, néha hígított gyümölcslevet.

# 5/10Időpont máj. 27. 06:31 Privát üzenet

15 hónap körül volt a fiam, amikor először kapott teát. Másfél éves múlt heti egy, ritkán két alkalommal az a reggeli ital.

Gyumolcsteat szoktunk inni, saga teát például nagyon szereti, nem csinálom erosre, külön nem izesitem. Magunknak is így csinálom, tehát nem külön a gyerekunknek készül, hanem egy nagy kancsoban, mind azt isszuk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 27. 07:18 Privát üzenet
2 es válaszoló vagyok azt nem irtam oda hogy a Hipp organikus gyümölcstea amit iszik a lányom koffeinmentes és filteres kiszerelésben is lehet kapni.De van granulátumban is,bár ugy tudom hogy az nem cukormentes.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 27. 07:52 Privát üzenet
A víz tesz jót neki, nem a tea. Minek raszoktatni már most ezekre?

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont máj. 27. 07:54 Privát üzenet
Egyetértek a 8. válaszolóval. Rá fog szokni, aztán nem tudod róla leszoktatni. 9 hónaposnak pláne nem adnék. Másfél évesen kapott először egy kis teát, de nagyon ritkán kap azóta is. Cukor nélkül szerintem borzasztó egy pici ízesítés kell bele, ha már tea pont ezért is adtam sokkal később! De mindenki azzal itatja amivel szeretné csak utána meg...

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 27. 12:20 Privát üzenet
2 és 7 válaszolo vagyok,lányom 17 hónapos és kb 13 hósan kapott elöször baba teát,és eggyáltalán nincs rossz íze cukor nélkül,kifejezetten gyümölcsös az íze.Van akinek a babája nem issza meg a vizet,még mindig jobb mintha semmit sem inna egész nap.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 27. 13:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit hoz a nyuszi 8 hónapos körüli babátoknak?
6 hónapos babátoknak milyen játékai vannak, illetve mit jatszotok ti velük?
Elkezdett mászkálni kislányom és már állandóan kijönne a szobából viszont ott járólap van ami elég hideg. Ti engednétek babátoknak hogy a hideg járólapon mászkáljon?
Mikor sikerült babátoknak pohárból inni és hogyan sikerült megtanítani?
Mennyi játéka van az ennyi idős babátoknak?
Ti is szoktatok ásványvízböl teát készíteni a babátoknak? Teát/tápszert.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!