Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszottok 7 hónapos...

Miket játszottok 7 hónapos babátokkal? Mi érdekli? Hogyan telik a napi rutinotok? Mennyit gagyog, mennyit nevet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Lányom 7,5 hónapos. Forog minden irányba,a kúszást most próbálgatja. Konkrétan játszani még nem szoktam vele. Játékokat rakosgatom elé,amikor hasal. Amúgy egész nap mosolyog,sokat kacag,főleg amikor csikizzük. Minden plüssre vigyorog

Kukucs játék most kezdi érdekelni.

Amúgy elég rossz alvó,meg hasfájós (megyünk majd gasztroenteorológushóz),szóval sokat nyűgösködik. Amúgy kb 7 kor kel. Mostanában 2szer alszik nappal. 2,5-3 órát van ébren egyhuzamban. Az első órában aktív,jó kedvű,utána nyűgös. Este 6kor fürdetem,7kor alszik. Amúgy 1 percet nincs el egyedül.

Nektek milyen egy napotok Kérdező

Miket játszotok?

2019. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem már kúszik a fiam. Ő is kb 1,5 órát bírja jókedvűen aztán már csak nyűgösködik de fent van 3 órát is már, van hogy 4-et is. Mostanában már csak kétszer alszik, ja borús nyomott az idő, akkor 3*.

Eljátszik magának, szeret pepecselni, de a nap nagy része abból áll ki hogy pakolom innen oda mert természetesen mindig oda kúszik ahová nem kellene 😃 velem a játék neki is az ha "megeszem" csikizem, "repülőzök" vele.

Legkésőbb 6-kor kel, este 7-kor van fürdés 8-kor alvás. Éjszaka minimum egyszer kel enni.

2019. máj. 28. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!