Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanul meg a baba...

Hogyan tanul meg a baba "pápá"-t inteni és tapsolni?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam,hogy kb 8hós korultól várható,de teljesen maguktól csinálják, vagy napokig/hetekig gyakorolni kell velük? És mi van ha nem tanítom neki?

2019. máj. 27. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
A gyerek nem egy állát hogy be kelljen tanítani őt, nem is tudom ilyen hogy jut eszébe egy szülőnek, az én lányom is intézetet 7 hosan de nem azért mert napokig taníthattuk neki hanem azért mert ha valaki jött hozzánk,vágy elment mindig integettünk és ő is elkezdte , a tapsolást pedig innen onnan mesékből énekekből tanulta meg , ha nem integet 1 evésen sem az sem jelent semmit,majd eljön az ideje annak is semmi nincs időhöz kötve..
2019. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat a hibákért!
2019. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Próbáltam tanítani neki de egyáltalán nem érdekelte.. 8 és fél hónapos, most kezdett el integetni de csak úgy random
2019. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugy kell direkben tanitani, hpgy egy nap 3x fel orat tapsolsz/integetsz neki.

De ha soha nem csinalod elotte es senki mastol nem latja, akkor nyilvan nem is fogja o sem csinalni. A babak/gyerkekek utanzasbol tanulnak a legtobbet.

A “tanitas” eleg, ha annyiban kimerul, hogy integettek a ferjednek, amikor elmegy, o pedig visszainteget, vagy annagyiknak, vagy epp amikor mondjuk tukor elott csinalod.

A tapsolas ugyanigy, mondokazol/enekelsz neki, kozben tapsolsz, vagy ha ha valamit csinal a gyereked, akkor tapsolsz, stb.

Szoval nem direkt tanitod, hanem csinalod te, o pedig leutanozza.


Nyilvan, ha soha nem latja senkitol, akkor nem fogja tudni, hiszen honnan venne?

De ez eleg elkepzelhetetlen, mert a lassan 7 honapos legkisebb gyerekemnek uton-utfelen integet mindenki, a boltos, a postas, vagy epp ismeretlen nok a buszon. Szoval elobb-utobbb latni fogja.

Altalaban 9 honap korul kezdik, de van gyerek, amelyiknek mar 7-8 honaposan is osszejon.

A tapsolas is kb igy.

2019. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nah, nrm fejeztem be egy mondatot.

Szoval elobb-utobb latni fogja ezeket az a gyerek is, aki mondjuk otthon egyaltalan nem latja, ha van ilyen.

2019. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leutánozza, mint a beszédet, járást, minden mást. De ez evidens.
2019. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Természetesen meg kell tanítani


Eleinte az én kezemet fogva engem tapsoltatott

Aztán egyedül

Alig 7 hót töltötte

2019. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!