Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ha a babáknak 1 réteggel több ruha kell, mint nekünk, akkor nyáron is kell rá 1 vékony hosszúujjú?

Kb hány fokban nem fog fázni nyári ruhában?

máj. 28. 19:26  Privát üzenet  

A válaszok

Amikor neked jól esik a póló, akkor kell neki...

Ha neked elég lenne a bikini akkor nem kell neki..

Pl nekem volt olyan, hogy legszívesebben semmit nem viseltem volna el magamon, akkor volt pólós bodyban az újszülöttem..de ha aludt akkor letakartam egy pelussal

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 28. 19:29 Privát üzenet
Ha neked meleged van egy szál trikóban akkor ő meg fog főni hosszú ujjúban. Kánikulában még az újszüllött is. Pucéran 37 fokban nevelkedett eddig, 35 fokban pelenkában bodyban is izzadni fog.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 28. 19:31 Privát üzenet
Azért ennyire ezt a "réteget" nem lehet általánosítani, nekem a kisfiam 40 fokban született nyáron, légkondi a kórházban nem volt, a babák pelenkában és kis trikóban feküdtek. Nem tudom mekkora a babád de nagy melegben könnyen lehet hogy elég lesz egy body összesen a pelus felé. Azt is vedd figyelembe hogy ha olyan meleg van hogy te szívesen lennél egy szál bugyiban, attól még az utcára nem mész úgy, de a plusz egy réteg viszont, ahhoz lenne értendő. Mindenképp vegyél rövidujjú bodyyt, (bár most úgy nézem idén már sose lesz nyár :D) és majd valami kis nadrágot, vékonyat is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 28. 19:31 Privát üzenet
Azért ennyire nem kell szóról szóra betartani ezeket az íratlan szabályokat. Ez kb. olyan, mint a "terhesen kettő helyett kell enni".

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 28. 19:47 Privát üzenet
Esetleg az első hetekben kellhet rá ha nem állt még be a hőháztartása. De azért akkor se a napon kánikulában. Én abból vettem észre a babámon hogy kicsit fázik hogy nem tudott aludni, negyed óra után mindig felriadt. Kapott egy vékony hosszú ujjút, és aludt 3 órát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 28. 20:22 Privát üzenet
Hülyeséget írtam, mert pici babát ne vigyél napra kánikulában, de nem ez volt a lényeg:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 28. 20:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok olyan boltot mondani ahol direkt vékony/szűk derekú ruhák vannak?
Ilyen alkattal milyen típusú ruhákat hordjak, ami előnyös lenne? 18/L Többi lent👇🏻
Rajtam bugyi és egy laza, vékony nadrág volt, a barátomon szintén nadrág és boxer és így dörzsöltük össze nemiszerveinket? Elélveztünk mindketten, és ő egy picit átázott de nem...
Elég kintre annyi ruha, hogy harisnya, body, ujjatlan rugi, meleg naci-olyan melegitö naci féle, kocsicipö, vékony, és vastag pulcsi, kabát, sapka.11 honapos baba. Elég ennyi...
Kislányom jövő hónapban koszorúslány lesz, a kis ruhácskája rövid ujjú és vékony. Hogyan öltöztessem a ruha alá szerintetek, mivel már elég hűvös idők vannak?
Hol lehet olyan hasleszorítót venni, ami nem bugyis és vékony nyári ruha alatt sem feltűnő?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!