Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babáknak 1 réteggel több...

Ha a babáknak 1 réteggel több ruha kell, mint nekünk, akkor nyáron is kell rá 1 vékony hosszúujjú?

Figyelt kérdés
Kb hány fokban nem fog fázni nyári ruhában?
2019. máj. 28. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Amikor neked jól esik a póló, akkor kell neki...

Ha neked elég lenne a bikini akkor nem kell neki..


Pl nekem volt olyan, hogy legszívesebben semmit nem viseltem volna el magamon, akkor volt pólós bodyban az újszülöttem..de ha aludt akkor letakartam egy pelussal

2019. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked meleged van egy szál trikóban akkor ő meg fog főni hosszú ujjúban. Kánikulában még az újszüllött is. Pucéran 37 fokban nevelkedett eddig, 35 fokban pelenkában bodyban is izzadni fog.
2019. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire ezt a "réteget" nem lehet általánosítani, nekem a kisfiam 40 fokban született nyáron, légkondi a kórházban nem volt, a babák pelenkában és kis trikóban feküdtek. Nem tudom mekkora a babád de nagy melegben könnyen lehet hogy elég lesz egy body összesen a pelus felé. Azt is vedd figyelembe hogy ha olyan meleg van hogy te szívesen lennél egy szál bugyiban, attól még az utcára nem mész úgy, de a plusz egy réteg viszont, ahhoz lenne értendő. Mindenképp vegyél rövidujjú bodyyt, (bár most úgy nézem idén már sose lesz nyár :D) és majd valami kis nadrágot, vékonyat is.
2019. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire nem kell szóról szóra betartani ezeket az íratlan szabályokat. Ez kb. olyan, mint a "terhesen kettő helyett kell enni".
2019. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az első hetekben kellhet rá ha nem állt még be a hőháztartása. De azért akkor se a napon kánikulában. Én abból vettem észre a babámon hogy kicsit fázik hogy nem tudott aludni, negyed óra után mindig felriadt. Kapott egy vékony hosszú ujjút, és aludt 3 órát.
2019. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget írtam, mert pici babát ne vigyél napra kánikulában, de nem ez volt a lényeg:)
2019. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!