Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 8 hónapos és idegen...

Lassan 8 hónapos és idegen helyen túl csendes. Ez normális?

Figyelt kérdés
Itthon egésznap be sem áll a szája. Nevet. Sír. Sikítozik. Berreg. Morog. Mondja hogy mam. Próbálgatja a g betűt. De ha a védőnőnél vagy a Drnőnél vagyunk csendben van. Egy hangja sincs. A Drnő már kérdezte is hogy ad-e ki hangokat egyáltalán. Mikor mondtam hogy berreg meg sikítozik otthon azt mondta az elég. Ekkor 6 hós volt. Oltáskor is max 20mp ig sírdogált. Sokáig a nagyszülőknél is sírt vagy csendben volt ha látogatóba mentünk. Főleg akkor sírt kb 4 hós koráig amikor a nagypapát meglátta. Most már ott is kiereszti a hangját,mosolyog mindenkire. Viszont pár napja azt vettem észre hogyha nagypapát meglátja megint sírni kezd. Nem értem miért. Nagyira nevet meg dumál neki de papára csak akkor nevet ha már x idő eltelt. Itthon viszont észre vettem hogy néha elbambul. Kizökkenthető. Tehát ha szólok vagy integetek neki akkor abba hagyja. Főleg az ablakon szeret kibámulni evés közben mintha valamit nagyon figyelne. Olyankor az evést is abba hagyja. Sokan mondják milyen szerencsések vagyunk mert ilyen nyugodt babánk van de nem tudom ez valóban jó dolog e vagy inkább ez gond. Másnak is esetleg van hasonló tapasztalata?
2019. máj. 29. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem!
2019. máj. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem gond. Én nem vagyok egy beszédes ember, persze próbáltam minél többet beszélni a picihez, de azért voltak csendes időszakok is így a pici is nyugodtabb, csendesebb. Idegen helyen nem igazán beszél, max. ha már feloldódott. Szerintem legyél vele türelmes. De ha nagyon zavar kérdezz rá a védőnőnél.
2019. máj. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Hogy lehet ennyire unatkozni? Az én gyerekem meg néha fingani szokott. Baj? Na kb. ilyen színvonalú a kérdésed.
2019. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
3as.Elég gyakran szokott pukizós kérdés is lenni. Ha nem akarsz a kérdésre válaszolni minek írsz?2es voltam
2019. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen fajta, nincs vele semmi baj
2019. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Nem unalomból kérdeztem. Csak furcsának találtam hogy ő kicsit félénkebb csendes idegen helyen. De akkor talán ő csak ilyen típus.
2019. máj. 29. 09:32
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyári hibás.
2019. máj. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!