Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liána vagy Liliána a szebb?...

Liána vagy Liliána a szebb? Én Liát szeretnék, sokkal szebbnek tartom a nagyon gyakori Lilinél, baratom viszont Liliána párti

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 11:17
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Apropó, vezetéknév 3 szótagból áll, ezért is gondolom úgy, hogy túl hosszú név nem lenne elönyös hozzá, mint a Liliána.
2019. máj. 29. 11:21
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
Liliánát pont lehet Liának becézni, mi a probléma?
2019. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Liána a szebb, a sok Lili mar gaz.

A mi nevunk is hasonlo a Liánához ;)

2019. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Csak azert, mert mostanában minden második születendő kislány valamilyen "Lili" nevet kap, rémesen gyakori lett ez a név, a volt kolléganőm 2 évese is Lilien, tehát szintén Lili. Egy jó barátom 5 évese is Lili. A saját ismertségi körömben így élből van 2 Lili kislány (egyik Lilien formában másik simán Liliként.).


Hogy nézne ki az, ha mi is Lili(féle) nevet adnánk neki? Kicsit nem röhejes?

2019. máj. 29. 11:26
 5/27 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, a Liliánát is lehet Liázni,de a Lilizéstől már lassan kezd égnek állni a hajam, annyira sok van belőle :)
2019. máj. 29. 11:31
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem röhejes, ha nektek az tetszik. Nem kötelező Lilinek becézni a Liliánát. Lehet Liánának és Liának is. Én a gyakoriság miatt nem mondanék le róla. Meg szerintem a Liána és főleg a Lia becenév. De ahogy érzitek. Én örülnék, ha a párommal ennyire egy név felé pártolunk. Vagy neked a Liliána nem tetszik?
2019. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Simán Lia, hosszú vezetéknévhez pláne jó egy rövid név.

Lián a majom szokott lógni, nekem mindig ez jut eszembe a Liána névről.

2019. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Utolsó, a Lia nagyon becenév, és mi kizárólag teljes, tisztességes női névben gondolkodunk, ami nem ciki majd egy állásinterjún sem a bemutatkozásnál, de mostmar inkább leirom a vezetéknevét: Ujvári. Tehát vagy Ujvári Liliána vagy Ujvári Liána. Én utóbbi mellett állnék.


De sem Ujvári Lia, sem Ujvári Lili nem tetszik, az nagyon komolytalan.

2019. máj. 29. 12:16
 9/27 anonim ***** válasza:
48%
A ti dolgotok. Az én lányom egyébként Lia, egy kicsit sem érzem komolytalannak. A Liána és a Liliána viszont számomra erőltetett, de ebből is látszik nem vagyunk egyformák, éppen ezért nem sok értelme van nevekről kérdezni a gyakorin.
2019. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Egyébként a ti vezetéknevetek feleannyira, hosszú, mint a miénk, így én sem érzem passzosnak hozzá a Lia nevet.
2019. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!