Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Konakion kevesebb mennyiseg?

Konakion kevesebb mennyiseg?

Figyelt kérdés
A letort konakion tejeben volt meg egy csepp, nem annyit kapott, amennyit kellett volna. Ennek van jelentosege? 4 honapos.
2019. máj. 29. 16:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Miutan kidobtam a tetot, es felszivtam az uvegbol akkor lattam, hogy kevesebb, mint szokott. Levegos is volt az uvegcse amugy.
2019. máj. 29. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Külföldön lakom, a babám a születésekor kapott a kórházban teljesen anyatejes, és itt NEM kell többet adni. Mégsem halt ki a 80 milliós ország, és az átlag életkor 20 évvel magasabb mint a magyaroknál.

Szerinted akkor mennyi jelentősége van?ha Egyáltalán nem adnál neki sem volna semmi.

2019. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi, csak elso babam! Minden butasag feljon :)
2019. máj. 29. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Na, megint egy külföldi kisokos aki csak alázni tud.... Biztosan fájt volna szimplán azt írni, hogy semmi gond... Csak azért mert sajnos Magyarországon halt már meg gyerek K-vitamin hiány okozta agyvérzésben nem is olyan régen, szóval a kérdező aggodalma telesen jogos.


De hogy normális választ is kapj kérdező: nem, semmi nem múlik azon az egy cseppen. 4 hónaposan már egyébként sem egyforma méretű minden baba, mégis ugyanannyi egységnyi Konakiont kap mindenki. Ilyen mennyiségek szerencsére nem számítanak.

2019. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi 2. Valaszolo. :)
2019. máj. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!