Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit vennének ajándékba?

Ti mit vennének ajándékba?

Figyelt kérdés
Menni fogunk baba látogatóba. Ruhát, pelenkát nem szeretnék vinni mert tudom hogy lesz aki visz meg ruha van is neki sok. Mit lehetne adni, aminek tuti hasznát veszik? Esetleg baba ápolási dolgok?
2019. máj. 29. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ajándékkártya abba a drogériába vagy bababoltba ahova járni szokott.
2019. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha baba ápolási dolgoknál maradsz ajánlom a bioderma termékcsaládot. Egy kicsit drágább kategória, de minden mentes, nem lesz érzékeny a bőre
2019. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Pedig pelenkából sosem elég, szerintem kincs, ha sok van belőle, mert drága, és tuti, hogy szükség van rá. Én legalábbis örülök, ha minél több van.

Egyébként szerintem a szülők tudják a legjobban mi kell nekik, tehát egy kupon x összegről egy bababoltba jó ötlet.

2019. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ajándékkártya. Semmi más nem lesz tuti.
2019. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor ajándék kártya lesz. Pelenkát azért nem gondolom, hogy nagyon fel kell neki halmozni, mert majd moshatót fog használni, csak az elején eldobhatósat.
2019. máj. 29. 21:17
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ez a pelenkát vinni dolog olyan, mintha vinnék egy zacskó wc papirt.


Kérdező a drogériás ajándékutalvány tényleg a legjobb, én el sem tudtam képzelni még mielőtt nem volt gyerekem, hogy majd fele pénzem a Drogéria baba részleg énhagyom ott.

Egyébként meg az utalványok pelenkát is tud venni ha akar

2019. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem akarod megkérdezni, hogy mire van szükség, akkor az utalvány.
2019. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Ajándékkártya..

Amúgy én akárki akármit mond a fogyó eszközöknek örültem.

Kaptunk kb 6-8 csörgőt, 6 plüsst, csomó rágókát.. Ezeknek kb annyira magamban nem örültem mert ott fognak állni a szekrényben fele..


Aminek leginkább örültem a fogyó eszközök: popsitörlő, nagyobb méretű pelus, babavíz, fürdető olaj (pl Gabi vagy Nivea vagy valami bio) Nem hiszem hogy ilyennek bárki nem örülne.


De ha nem akarsz ilyet akkor az ajándék kártya tényleg jó drogériába.


Vagy kaptunk olyan dolgokat ami nagyon személyre szóló:

-neves ajtódísz

-neves képkeret

-neves 100% pamut babatakató

-neves születési adatokkal ellátott díszpárna

-nyuszis köntös, nagyobb gyerekre való de nyilván majd belenő egyszer


Ezeknek is nagyon örültem.


Esetleg valami 0-1 év közti játék, azt is kaptunk párat Fischer Priceosokat, az is jól jön majd.


Attól is függ kihez mész, mennyire közeli ismerős és mennyit szánsz rá.

2019. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hasznos a pelenka, de azért nem szoktam én sem vinni, mert mire eljutok valakihez babalátogatóba, általában már megvan, milyen márkát, típust preferálnak, és ha beállítok valami tök más pelussal, lehet hogy fel sem fogják használni, vagy csak kényszerből.

Persze, meg lehet kérdezni, de tapasztalatom szerint ilyenkor mindig az a válasz, hogy "ugyan, ne hozz semmit!", másrészt kicsit furán jön ki nekem, hogy "figyelj, vennék pelenkát, milyet használtok?", mintha tejet meg kenyeret vinnék nekik a boltból. Nem tudom, nekem kicsit fura ez, ha már ajándékozásról beszélünk. Felnőtteknek sem WC papírt vagy mosogatószert viszünk szülinapra, névnapra, pedig sokkal hasznosabb, mint a doboz bonbon vagy a csokor virág.


Viszont ugye az sem jó, ha tőlem kapják meg a huszadik plüsst, a negyedik játszószőnyeget vagy a harmadik zenélő forgót. A ruha is olyan, hogy valószínűleg van nekik elég (hiszen nem hagyatkozhattak arra, hogy úgyis vesz majd valaki), lehet hogy örököltek is egy csomót rokonoktól, barátoktól. Én a kisfiamnak alig vettem ruhát, de így is annyit kaptam használtan ismerősöktől, rokonoktól, hogy egy csomót rá sem tudtam adni, mielőtt kinőtte. :D


Így én is az ajándékkártyára szavazok, vagy bababoltba vagy drogériába. Én bababoltosat szoktam venni (pl. Brendon), mert ott vannak drogériai termékek is, pelenkák is, ha azt szeretnének venni, viszont ha éppen plüssre vagy babaruhára vagy mesekönyvre lenne szükségük, azt is tudnak venni. Így ez a leghasznosabb szerintem. Persze nem túl személyes egy kis kártyát odanyújtani, de ha beállítanék egy csomag pelenkával, az sem lenne az.

2019. máj. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Irtad, hogy mosható pelenkat fog használni. Én is azt használok és a legszuperebb ajándék a mosható pelenka volt. Persze ehhez jó lenne tudni mi az elképzelés, milyen típust szeretne használni. Vagy ha van valamilyen kedvenc állata, motívuma olyan mintájú pelenkat választani.


Én annyira nem szerettem az ajándék kártyát mert picit személytelen, persze azt veszek belőle amit akarok, de nekem picit olyan érzés, hogy megoldom egyszerűen és nem gondolkozok minek örülne a megajándékozott.

2019. máj. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!