Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mindig elfekszi a...

A baba mindig elfekszi a fulet, mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés
Csak 2 honapos es meg puha a fule , eleg keplekeny de mindig ugy fekszik az egyik oldalara hogy osszenyomja , osszegyuri a fulet , attol felek elallo fule lesz az egyik oldalon emiatt . En hiaba igazotom meg mindig elmozdul. Mas jart mar igy , vegul jol nezett ki a fule ?
2019. máj. 30. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elálló fül egy porc miatt elálló...
2019. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Apámnak volt ennyi esze. Mindig azt mondta, anyám miatt áll el a fülem, mert nem volt képes lesimítani, amikor lefektetett....

Továbbra sem ag az oka, hanem ahogy már írta előttem a valaszado, egy porc okozza.

2019. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remelem en ram nem fogjak ram fogni hogy en vagyok a hibas , koszi
2019. máj. 30. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idióták rád fogják majd, akinek pici esze van, az tisztában van vele, hogy ez nem így működik.
2019. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elálló fül még mindig genetika. A nagyomnak eláll kb 2 napos korától, ahogy az apjának. Na és? Ez nem világvége.
2019. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy plasztikat vegzo orvosi honlapon irjak, hogy az elallo ful mindenkeppen genetika. Persze azert en is aggodtam/aggodom, es folyton a babam fulet nezem.
2019. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen fülpántok, miért nem használsz olyat?

Én pl így jártam, a szüleim is ezt mesélték, hogy alágyűrtem feszt a puha fülem, előtte nem ilyen volt. De orvos is megerősített benne, egyértelműen látszik is hogy mitől lett ilyen. A genetikai tök máshogy néz ki mint amilyen nekem van. Az enyém pl alig látszik. Szoros copfokat azért nem hordok. Ha férfi lennék rövid hajjal azért zavarna. Tudom, hogy sokan állítják, hogy ez csak és kizárólag genetika, de nem az! Meg azért rohadt nagy véletlen, hogy a családban senkinek nem ilyen de nekem genetikusan igen. Meg csak az a fülem, amivel ezt csináltam a másik nem.

2019. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valamennyit tud torzulni egyébként


De az elálló fül az nem ettől lesz



Én lesimítottam mert félbehajlott mindig szopinál és már látszott amúgy is

2019. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!