Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy indultok el ebben az...

Hogy indultok el ebben az esetben bárhova?

Figyelt kérdés

Babával hogy indultok el, ha pl pont akkor alszik és van program, ami x időben kezdődik? Ha felkeltem nyűgös lesz, és a programot nem tudom mennyire bírná... és pont felkelés után van, hogy megéhezik, tisztába rakás stb...

Ilyenkor hogy lehet megoldani az elindulást? Hogy csináljátok? Első baba, így el vagyok veszve kicsit a megoldásokban.


2019. máj. 30. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szervezek x időre programot. A család és barátok megértik hogy a baba még pici korban össze-vissza alszik.


Oké lehet kivétel pl. nagyobbik gyerekem ballagása de akkor felöltöztetem a babát alvás előtt és indulaskor csak átemelem a hordozóba hogy ne ébredjen fel.

2019. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Indulj el korábban, és aludjon ott, ha babakocsiban tud aludni. Ha olyan helyen vagy, akkor meg tudod etetni baba mama szobában, meg tisztába is rakható. Ez függ a programtól. Mi mikor kirándultunk, Volt hogy az autóban cseréltünk pelust, szopizott. Amúgy szerintem ha máshogy nem megoldhato és a program se olyan fontos, akkor ne nagyon bolygasd a napirendet. Mondjuk ezt is te tudod, hogy milyen baba.
2019. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Minden héten egyszer van egy tánc, 10 óratól fixen. Azért kérdeztem! 1 héten egyszer örülnék a kimozdulásnak. :)
2019. máj. 30. 09:13
 4/19 anonim ***** válasza:
Erre az idöre szerzek valakit, aki a babával van. Tàncra eleve nem okos dolog babát vinni, mert ott biztos nem érzi jól magát.
2019. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mamin baba hordozós latin fitness
2019. máj. 30. 09:28
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Másik időpontra szervezek programot. Ha táncolni akarsz, menj egyedül.
2019. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha ilyen van, akkor ebresztem korabban, mielott indulni kell, hogy meg tudjam etetni, tisztaba rakni es amit kell es indulunk. A babakocsiban visszaalszik altalaban.

De a helyzet az, hogy nekem a pici harmadik baba, a ket nagy miatt a fix reggeli es delutani suliba menes/jovesen kivul rendszeresen van mas dolog is, ami nem a megszokott idoben tortenik, heti tobbszor biztosan.

A ferjem dolgozik, nincs kire hagyni, de ha lenne, akkor sem kernek meg heti tobbszor valakit, hogy jojjon emiatt hozzank at.

Az elejetol igy van, amiota megszuletett, igy nyilvan annyiban konnyebb, hogy eleve ezt szokta meg, nem okoz nala zavart es remekup alszik utkozben is, programokon is, ha almos.

2019. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha emiatt kelteni kell állandóan szerencsétlent, akkor kihagyod a táncot. Most még alakul a napirendje (bár nem írtad mennyi idős), most nem az az első hogy anyuka táncolni járjon. Nem minden babának jó a mindenféle hordozós mami-programra hurcolászás. (bár elterjedt mert nagy lóvé van benne)
2019. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm volt ilyen mamin hordozós táncon, azt hiszem az zumba volt, és azt mondta a baba végig aludt a hátán ahogyan táncoltak. Nem tudom ez mennyire segít, de ha már baba mama program akkor gondolom senki nem fog rád csúnyán nézni ha pici kicsit nyűgös lesz, ha meg nagyon akkor hazamentek, ki kell próbálni.
2019. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
A "nem szervezek programot/kihagyom/megértik" válaszok majd átértékelődnek 2-3 gyerek mellett, mikor a nagyobba(ka)t óvodába, iskolába, orvoshoz időpontra stb kell vinni, hozni, ...
2019. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!