Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyük magunkkal a légzésfigye...

Vigyük magunkkal a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Hétvégén elutazunk a 3 hónapos kislányunkkal a nagyszülőkhöz, s ott töltünk 3 éjszakát. Utazóágyban fog aludni. Vigyük a légzés figyelőt? Eddig semmi gond nem volt, dehát soha nem lehet tudni. Csak feleslegesen ne cipeljük, vagy inkább biztos ami biztos?

2019. máj. 30. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ördög nem alszik és azért nem olyan nehéz az.
2019. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem működik benne jól


Tévesen riaszt.

Nem elég stabil...


(3 hósan még a megemelt részben aludt, ott nincs is hova tenni)


( Angelcare sem és az Álom virág sem)

2019. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi vittük, de vékonyabb volt a matrac az utazoágyban és emiatt többször tévesen beriasztott, nem örültem, de végül emiatt nem tudtuk használni, itthon másfél évig kifogástalanul működött.
2019. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utazoagyban nem működött jól sajnos a mienk sem (baby controll)
2019. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Angelcare teljesen jól működik utazóágyban ha ki van alakítva a megfelelő körülmény. Mi rendszeresen használjuk így:

Utazóágy megemelt részén alszik még ő is, a hozzátartozó "matracot" fordítva tesszük bele, így felül lesz a kemény felület és vettünk egy plusz bele illő hordozható matracot. Kifogástalanul működik.

2019. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van egy keményebb lap az utazóágyhoz, úgy gondoltam, hogy arra teszem rá a légzésfigyelőt, arra meg a kókusz matracot. Angelcare amúgy a légzésfigyelő.
2019. máj. 30. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan azért lettem lepontozva, mert hasznos tanácsot adtam, hogy hogy lehet használni utazóagyban?


Eeeedes istenem, remélem elégedett letta napja a lepontozónak.

2019. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!