Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek strandra vagy...

Mikor vittétek strandra vagy vízpartra babátokat, és milyen hasznos, praktikus kellékek vannak?

Figyelt kérdés
Nem akarnám feltétlenül bevinni a vízbe és még nem ül magától,jövő héten lesz 7hós. Inkább az lenne a lényege h levegőn legyünk,én tudjak napozni.Még amúgysem olyan az idő,de augusztusra gondoltam.Ha mondjuk kint vagyunk fél napot akkor ugye alszik is,azt a tiétek hogy és miben tette?

2019. máj. 31. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

6 hónaposan vittem először strandra. Akkor csak a kezemben tartottam és rúgta-csapta a vizet úgy, hogy nem tettem bele. Mondjuk így is csurom víz lett :)

Vigyél neki egy kisméretű felfújható csónakot (vagy a legkisebb kerek pancsolót) és abba tudsz neki tenni kevéske 1-2 cm vizet. gyorsan átmelegszik, bele tudod tenni hűsölni, pacsálni.

Nekünk van napozósátrunk, abban aludt du ilyenkor.

2019. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

4,5 honaposan, Balatonpart, fuzfak alatt, fekudt a pleden, es kacagott azon, ahogy fujta a leveleket a szel. Bevittuk a vizbe kezben, nem tettuk bele teljesen, csak a labat, nezte kritikus fejjel, hogy ez miiiii, de nem sirt, csak rancolta a szemoldoket, es a vizet bamulta. Naptej, legyen arnyek, ha meg nem is ul, akkor homokozonak sem kell lennie a kozelben, igy nem kell gyerekbarat strandot keresni, pelenkazni lehet a pokrocon ugyanugy, ehhez erdemes vinni ugye nedves torlokendot. Uszopelenka, ha bevisitek a vizbe.


Az UV-t nezzetek, hogy mikor mennyi, 3-4-esnel mar kenni kell, 5-6nal mar arnyekban, de ott is kenni rendszeresen, 7-tol, vagy afelett egyaltalan ne legyetek kinn, ha nem muszaj, arnyekban sem. Kissapka, esetleg uv-vedos ruha jol johet, en 74/80-as meretet vettem, de meg 1,5 ev mulva is jo volt ra, az also reszet sokaig hasznaltuk furdonadragket.


Neki erdemes esetleg vinni 1-2 jatekot, amivel elvan, bar valoszinuleg ugyis masokat fog figyelni, maszni a fuben, meg ilyenek. Nekunk nagy elmeny volt menni. Igazan elvezni azert olyan 1-1,5 eves koratol lehet, akkor meg figyelni kell, hogy ne vegyen mindent a szajaba, de mar elvan. Jo, ha nem egyedul mesz vele, es nekunk egy csatos hordozo is volt, igy nem kellett a bufeknel a babakocsit tologatni, pisilni is el tudtam vele egyutt is menni, mikor epp ketten voltunk, es o is tok jol elvolt addigis, nezelodott.


Mi mondjuk egy kolcson kapott nyaraloban voltunk, igy az alvast mar belteren inteztuk, de volt, hogy a parton is elaludt, vagy hordozas/seta kozben siman a jo levego, es a sok elmeny elnyomta. Ha amugy alszik a babakocsiban, es viszel azt is, akkor az megoldja a kerdest, de siman lalhat ilyen kis arnyekolos satorban is, vagy akar csak siman a pleden.


Az etetes kerdes meg, en szoptattam, meg szilardat nem evett, igy nalunk ez konnyen megvolt oldva, tobb anyukat is lattam babat szoptatni a strandon, nem volt gond. Mikor elaludt, betakartam egy torolkozovel, es aztan aöhatott ugy is.

2019. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 hónaposan vittük először, a helyi stransra. Babakocsival mentünk, abban tudott aludni is. Volt beleülős úszógumink, kb. 10 mp-et használtuk, nem maradt meg benne.
2019. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Altatás céljára árulnak mindenféle napozósátrat, vagy egy sima kis sátor is jó, vagy ha nincs árnyék, egy türölköző és egy bot... vagy berakod a babakocsiba. Mi is olyan 9 hósan mentünk először mindegyikkel vízbe, a hiper-szuper beülős úszógumiban nekünk sem maradtak meg, csak ölben pancsoltunk. Szóval olyan sok kellék nem kellett :) Wellnessbe nem árt persze az úszópelus és a lábára valami gumiszandál. Meg naptej :)
2019. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt. Semmi extrát nem vittem, nem is tűrt meg magán semmit. Beültem a gyerekmedencébe, és tartottam a kezemben a babát. Nagyon élvezte. Pocskolt, fröcskölt, és nagyon ordított, amikor kivettem. Az alvás a strandon nálunk felejtős. Szezonbérletet szoktam venni a helyi strandra, azzal akkor jövünk-megyünk, amikor tetszik. Amíg baba volt a gyerek, addig csak 2-3 órákra mentem ki, aludni hazajöttünk.
2019. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor a 8-9 hónapos kor nem korai. Van kis sátrunk,de lehet a babakocsi lesz a nyerő alvásra. Mi itthon nappal is bevisszük a szobájába aludni, csak simán a kanapén vagy a nagyágyon nem alszik el.
2019. máj. 31. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!