Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
3 napja az 1 hónapos babám szinte csak üvölt,aludni is nehezen akar de ha fent van akkor mindegy mit csinalok vele,akkor is sír,sokszor hányásig. Nem hasfájós. Eddig 3-4 óránként evett,most max 2 órat bír ki de van,hogy evés közben is sír. Tényleg nem tudom,hogy mi lehet a baj és,hogy hogy legyen egy kicsit több türelmem mert sajnos ez így tényleg kezd kikészíteni
2019. máj. 31. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
fáj valamilye esetleg bepisilt stb
2019. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azok után se tudom,hogy mi lehet a baj,hogy pelenkát cseréltem,megetettem,hiába ringatom,rakom pólyába vagy épp veszem ki belöle,egyszerüen semmi nem jó
2019. máj. 31. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig simán lehet hasfájás, próbáld ki a kólika tartást. Ha a hasa fáj van esély rá, hogy megnyugodjon.
2019. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fáj valamije. Miből gondolod, hogy nem a hasa? Próbáld ki a hasfájás ellen adott tippeket, hátha mégis segít.

Az is lehet, hogy éhes marad, ezért kér gyakrabban enni. Szoptatsz? Biztosan van elég tejed? Eljut a hátsó, zsírosabb tejig is, nem csak a hígabb elejét szopizza ki?

2019. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig jó esély van rá, hogy a hasa fáj. Nem hasfájósan születnek ám. 3-4 hetes korban alakul ki.
2019. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szoptatok,tápszert kap. Egy hete váltottunk,eddig úgy nézett ki,hogy ez jó lesz de most nár nem tudom. Köszönöm szépen a válaszokat
2019. máj. 31. 23:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!