Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babának mi a legjobb...

Pici babának mi a legjobb védelem nap ellen?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, most már elkerülhetetlen, hogy akkor is kivigyük az utcára a babát, amikor tűz a nap. Nekem egy 2 hónapos kisfiam van. A babakocsi mózeskosarát használjuk sétákhoz, ennek van egy felhajtható napellenzője, de nem mindig elég - van, amikor besüt felette a nap, és éri a kisfiam arcát is.


2 hónapos babának mi a legjobb védelmező módszer leégés ellen? Ismerem a klasszikus, babakocsira terített textilpelusos megoldást, de olvastam, hogy ez is veszélyes, mert még jobban felmelegszik tőle az a rész, ahol a baba fekszik, nem jár a levegő, akár bajt is okozhat.

Azt is olvastam, hogy ilyen pici babáknak még a naptejek sem ajánlottak.

Van még a babakocsira szerelhető kis napernyő, nekem ez tűnik a legszimpatikusabbnak, de még nem próbáltam - aki ilyet használ, érdemes beszerezni? Lefedi a baba egész arcát, bárhogy fordulunk a kocsival?


Kinek mi vált be, kicsi babáknál mi a legcélszerűbb?


Köszönöm. :)


2019. jún. 1. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
A kis napernyőt folyton állítani kell, de így mindig véd. Én a 4 hónapost simán kenem vékonyan a naptejjel amúgy, csak meg kell nézni az összetevőket. 😊
2019. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

A napernyő ritka idegesítő találmány, mindig igazgatni kell.

Erre jó az olyan babakocsi, aminek megfelelő nagyságú és uv szűrős a kupolája és van rajta szellőző.

2019. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Fizikai napvédő krem. Uriage pl, nem olcsó, de szetintem jobb mint a napernyő. Biztos lesztek a nyáron babakocsi nélkül us kint
2019. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piroska és a farkas ***** válasza:
39%
Egyrészt, ha csak egy gyerek van, akkor elkerülhető a tűző nap, ki lehet menni 10- ig, vagy 5 utàn...szerintem a legjobb megoldàs ez. :) De ha kint vagytok, akkor uv szűrős ponyva vagy mi a babakocsira, jobb, mint a napernyő, mert azt kb minden kanyarodàsnàl àllíthatod...
2019. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napernyő helyett napvitorla.
2019. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fizikai naptej, napernyő, napvitorla, uv védős sapi.
2019. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!