Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul nevelem a babám? Nem...

Rosszul nevelem a babám? Nem foglalkozok vele eleget?

Figyelt kérdés
4 hónapos, de mikor főzök, házimunkát végzek, akkor vagy a játszószőnyegén van, vagy berakom a hintába, ahol nagyon szeret, jól elvan, amég nekem dolgom van. Sokaktól hallom, hogy 1 percre se tudják lerakni, mert sír. Esti fürdés után is csak berakom a kiságyába, és otthagyom. 5perc múlva már alszik. Mások órákat cipelik amég el nem alszik. Emiatt én rossz anya vagyok?
2019. jún. 2. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Az attól függ, hogy a kezdetektől ilyen, vagy csak így szoktattad. Ha a kezdetektől ilyen, akkor nagyon szerencsés vagy és nyilván mindent jól csinálsz. Ha szoktattad, az más helyzet.
2019. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Örülj neki hogy elvan, nem minden gyerek olyan ám mint a tied, az enyémet nem lehetett lerakni. Nem azért nem raktam le mert nem akartam , hanem mert amint leraktam ordított. Egyébként még a tied is változhat úgyhogy ne örülj előre.
2019. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Mintha a második fiamról beszelnél. Ő is ilyen kis nyugodt baba, elvan, kurjongat próbálkozik megfordulni, mindent a szájába vesz, szóval elvan.

De van a másik véglet, a nagyfiam ilyen volt. 2 percet nem birt egyedül, mindig kellett neki társaság, ellenben leraktam és aludt is. Mint a kicsi. Szerencsere jo az alvokajuk.

2019. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy rossz anya. Vannak nyugis gyerekek, meg siros gyerekek, vannak olyan anyak, akik lazabbak, vannak akik az elso nyusszentesre ugranak es felveszik a gyereket. Igazabol egyik sem rossz, ha alapvetoen a baba kiegyensulyozott, boldog, az anya pedig birja idegekkel.
2019. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Akkor vagy rossz, ha a nyugisságát kihasználva csak a gondozod, azaz a pelenkacserén és etetésen, fürdetésen kívül nem foglalkozol vele egyáltalán. Ha nem így van, ne ostorozd magad.
2019. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi nekem is ilyen, a nagyot bezzeg sose tudtam letenni egy percre sem, amíg nem kezdett el kúszni. 😊 Szerencsés vagy, hogy az első babád ilyen nyugis.
2019. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hagytad picikent sirni, hanem ilyen tipus a gyereked, az mazli, es en orultem volna, ha nalunk is ez lett volna.
2019. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!