Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Kicsit aggódok!

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és eddig 120ml evett (tápszeres) általában 3óránként evett éjjel-nappal. Most viszont megugrott neki 150ml-it szokott enni, de van olyan, hogy nappal 4-5órát is elvan ennivaló nélkül. Viszont este 7fele szokott enni aztán pihi fürdés és 8-fél9 fele szoktam letenni aludni, de akkor már sír s nem akar aludni megint adok neki enni meg is eszi aztán alszik. Éjszaka 3kor szokott kelni akkor eszik aztán reggel 7kor. Engem csak az idegesít, hogy este nem sok neki, hogy 1-1,5óra mulva megint eszik? S ugyanannyit amennyit szokott?
2019. jún. 2. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Mi a kérdés? Nincs benne semmi fura.

A babák nem gépek, hogy x ml üzemanyagtól közel ugyanannyit menjenek.

2019. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
A tápszeres dobozon rajta van az ajánlott adag és az ajánlott napi mennyiség. Ha ezt kicsit túllépi nem baj, de ha nagyon átlépi akkor el kell gondolkodni tápszer váltáson.
2019. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az hogy este sokat eszik 2szer egymás után egy óra hossza különbséggel nappal meg éjszaka meg nem csak amennyi az "adagja" és ez mennyire normális.
2019. jún. 2. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen normális. Éhes ---》 eszik. Nem éhes annyira ---》 kevesebbet eszik.
2019. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok már, hogy normális, hogy tápszerből etetés után egy órával újra megeszi a teljes adagot. Én kihúznám valahogy, hogy legalább 2 óra teljen el a két étkezés között. Esetleg fürdethetnéd fél órával később.
2019. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet,h növekedési ugrás. Próbáld picivel megnövelni az esti adagot,adj neki 180ml-t. Ha nem kell,úgysem eszi meg mind. De vki jól írta,próbáld elhúzni egy fél órával este a dolgokat.
2019. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Probáltam neki hogy többet adok de nem eszi meg. Pénteken olyat csinált, hogy 5fele megette a 160milit aztán 8fele csináltam neki megint de abbol 100at evett csak utána 10kor evett akkor meg 210et. A védőnővel beszéltem és azt mondta 1-2hétig ez most normális de ha 1-2hónap mulva is ezt csinálja az már gáz
2019. jún. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!