Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előkét folyton mostok?

Előkét folyton mostok?

Figyelt kérdés

Első babás anya vagyok. Most kezdtünk hozzátáplálni

Alma barack sütőtök..

Az előke egy használat után tiszta kosz..

Ezt folyton mossátok? Vagy hogy kellene?

Van vagy 15 db szóval tudom folyton mosni de azért soknak érzem..Vagy félre rakom úgy foltosan aztan pár nap utám kimosom?


2019. jún. 3. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Fúj, dehogy raktam koszosan el, egy előke egy étkezés volt mindig ment mosásba nálunk is volt vagy 15-20 db.
2019. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én az előkékkel nem vacakoltam, ha nem jön ki a mosásban hát foltos marad, sosem áztatgatom vagy mosom ki kézzel külön. Akkor megy a mosásba, amikor a többi ruhája is. Amúgy vettem neki 2 db előkét is, ami olyasmi anyagból van, mint a viaszos vászon. Na azt szeretem, a mosogatónál kaja után szivaccsal lemosom, miközben mosogatom a cuccait, felakasztom, megszárad és lehet újra használni, se folt se semmi.
2019. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En a szennyesbe tettem, míg nem mostam. Egy darabokat nem mostam. Ezért van nekünk is jó pár darab belőle.
2019. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem használj ilyen gumis vagy viaszos előkét.

De ha textilt akarsz akkor használat után popsitörlővel meg vízzel kidörzsölöd aztán akkor jobban tudsz egyet használni, nem minden evés után kell mosóba dobni. Pár naponta meg mosod őket rendesen gépben is, legyen sok belőle.

Szerintem felesleges áztatgatni meg ilyemi kit izgat ha foltos marad?

Pár havonta cseréled őket max, filléres tétel.

2019. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak az elején lesz ilyen koszos, akkor folyton mostam én is, a többi ruhájával együtt, engem nem érdekelt ha foltos marad az előke. Van egy viasszal bevont, azt csak le kell törölni, illetve később jó a műanyag, karimás előke, most már csak azt használjuk, de kisbabánal az nem jó szerintem.
2019. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen gumisat vettem. Ez a legjobb sztem. [link]
2019. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a gumis vált be! Csak elöblítettem evés után és kész.
2019. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekunk is sok van, de a mosogatoban frissen le szoktam mosni rola a kaja nagyjat, kirakom szaradni es nap vegen megy mindegyik a szennyestartoba, onnan a mosogepbe, amikor sorra kerul.

Nem nagy kezkozt mosasra kell gondolni, nem sikalgatom kulon, csak ahogy vegeztunk es leveszem a gyerekrol, megyek kezet mosni es kozben azt is leoblitem a szappanos vizzel. Ennyi.

Igy viszont egyik sem lett soha foltos.

2019. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van, mint amit a hatos vàlaszoló linkelt. Szerintem az egyik legjobb, könnyű tisztítani és szépen felfogja a falatokat amik amúgy az ölében landolnànak
2019. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy előke egy használat. Berakom a szennyesbe , és a következő mosásnál kimosom de maximum két naponta mosok. De nem hypozom, meg semmi ha foltos akkor foltos, azért van.
2019. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!