Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ilyenkor mi van? :D

Kislányom egy év két hónapos, soha nem volt cumi függő, csak ragcsalja ha épp nála van, viszont az ujját szopizza rendesen, azt nagyon szerette . KB egy hónapja észrevettem, hogy már nem szopizza az ujját sem , létezik hogy le szokott róla? Mindenhol azt olvasom hogy még tíz évesen is szoptak az ujjukat stb :D

jún. 3. 13:59  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet. Nekem kislanyom 2honapja kezdte el az ujj szopast pedig mar 6eves.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 3. 14:09 Privát üzenet
Örülj neki. Az én cumifüggőmet 2 évesen lehoztam a szerről, majd 4 évesen rászoktatta az oviban valamelyik haverja az ujjszopásra. Lassan 8, de még mindig szopja... -_-

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 3. 14:11 Privát üzenet
Nekem egyik sem szopta az ujját és nem is cumiznak. 😊

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 3. 17:54 Privát üzenet
Simán. A fiam 9 honapig szopizta az ujjat. Anyatejes volt, cumit nem fogadta el. Egyszer mentünk valamerre, bealudt a fiam a kocsiban...akkor kerdeztem a parom hogy nezze mar, nincs a szajaba a keze....mikor látta utoljára hogy szopizza? :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 3. 20:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, nálunk is kB egyik pillanatról a másikra csak azt vettem észre hogy már nem cumizza, éjjel néha látom hogy keresi de nem veszi be :D pedig olyan aranyos volt... Ezekszerint van ilyen is. Ment a zöld Nektek, szép estét!

# 5/5Időpont jún. 3. 21:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lassan tavasz ilyenkor beruháztok a babának/babáknak/gyereknek/gyerekeknek?
Mit lehet ilyenkor mondani a gyereknek?
Ilyenkor mi a teendő?
Tegnap nagyon fájt a fejem, terhesség előtt is fájt néha néha. Nem mértem ilyenkor vérnyomást. Viszont tegnap igen. A legnagyobb érték tegnap este 140/92 volt.89-es pulzus...
Ovutesztnél ilyenkor mi van?
Akinek utalnak már megkapta a GYED-et? Csak a családit kaptam meg ma reggel. Egy kérdésben láttam, hogy valaki már megkapta és ilyenkor megijedek, hogy valami gond van.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!