Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

7 hetes a babám ès hason nem igazán emeli fel a fejèt. Mit tudtok ajánlani?

Van esetleg valami videó tornáról?

...ha tud valaki, akkor csatolna nekem linket

jún. 3. 14:59  Privát üzenet  

A válaszok
Mit jelent a "nem igazán"? Ebben a korban ha csak pár másodpercig tartja meg, az bőven elég.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 3. 15:08 Privát üzenet
Sokszor kell hasra tenni, összetekert takarót/ törölközőt a hóna alá vagy pocakpárnát. A gyakorlás a lényeg.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 3. 15:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1-2 másodpercig megemeli, de aztán ennyi. El vagyok keseredve, nehogy baj legyen.

...vagy ilyenkor mi a következő lépés?

Az mondta a gyerekorvos naponta 5x 7-8 percig tegyem hasra.

Számomra kínszenvedès ez az idő, mert a kislányom vègigordítja ezt a pár percet :(

# 3/5Időpont jún. 3. 17:01 Privát üzenet

Végig is fogja ordítani. Egyrészt eléggé fájdalmas dolog mikor olyan izmodat próbálod használni, amit előtte sose, másrészt ha még unalmas is meg anyu is ott áll feletted és stresszel, akkor különösen nagy szenvedés lesz az egész procedúra.

Na, erre van pl a pocakpárna ami kicsit érdekesebbé teszi a dolgot, pláne ha partner vagy benne és játszol közben vele kicsit, nem pedig elkönyveled kínszenvedésnek.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 3. 17:10 Privát üzenet
Feküdj le hanyatt s redd magadon hasra. Énekelj neki, beszélj hozzá. Emelni fogja a buksit. 😊

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 3. 17:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok ajánlani valami igazán jó, gyerekes mesét? Komolyan. Kicsit bedepiztem a tél miatt és ilyenkor eléggé legyerekesedek :D 23f
Tudnatok ajanlani valami hatasos fogyokurat? Jelenleg 90 kilo vagyok es 15 eves. Jarok edzo terembe, de ez mellet szeretnek meg valami dieta szerut hogy hatasosabb legyen mert...
Ki tud ajanlani valami igazan jo hajfestekeket amik tartanak is?
Tudnatok ajanlani igazan szep, sokat mondo filmeket?
Tudtok ajanlani MISKOLCON es kornyeken igazan jo es megbizhato tetovalot?
Valaki nem tud par ecchi animet ajanlani? Mert mar nem igazan talalok, kb en az ojan animeket szeretem amibe van izgalom, nagy mellek (ne ertsetek felre ez jobba te ezt a mufajt)

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!