Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből vettétek észre, hogy...

Miből vettétek észre, hogy feszes a babátok izomzata?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom,hogy dévényeshez járnak feszesség miatt? Ez mit jelent és miből látszik?

2019. jún. 3. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hátrafeszíti a fejét, merev a nyaka.
2019. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első baba révén én nem vettem észre, nem tudtam milyennek kell lennie. A védőnő vette észre szerencsére hamar.

Azt persze éreztem hogy nagyon nehéz öltöztetni, alig hajlik, de nem sejtettem hogy baj van. Amúgy gyanúra adhat okot ha sokat tartja úgy magát hason, hogy homorít, esetleg át is bucskátik hanyatt.

2019. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a kezei voltak feszesek.ezt én vettem észre öltöztetésnél hogy nehezen tudom felemelni a karját mintha vissza húzná.majd ebben megerősített a gyerekorvos majd a neurológus
2019. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is öltöztetésnél éreztem, hogy a jobb karja nehezebben enged, illetve ha leraktam hanyatt fekve, akkor egy kicsit kifli alakban feküdt, nem pedig egyenesen. Meg a fejét is rendszerint jobbra fordította.
2019. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindig egy oldalra nézett,nem forgatta a fejét. Én tudatosan elvittem,hogy atvizsgálja a dévényes,higy szükség van-e rá.
2019. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha csak az egyik karja feszes,és csak ölzöztetésnél érezni,amúgy ugyanúgy használja mindkét kezét? Ez magától nem múlik el? Muszáj a torna? Én is öltöztetesnél érzem a jobb kezénél,tényleg mintha visszatartaná kicsit.
2019. jún. 4. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!