Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan, akinél a...

Piroska és a farkas kérdése:

Van köztetek olyan, akinél a többedik baba kisebb lett mint a nagytesók?

Figyelt kérdés
Csak tudni szeretném, h mennyire gyakori, hogy a 3. vagy esetleg többedik baba kisebb súllyal születik, mint a nagyobb testvérei. Kislànyom 40+4 - re 4100 grammal, kisfiam 39+1 - re 3880- nal született, 3. baba augusztusban érkezik, éshàt bevallom, örülnék, ha nem lenne nagyobb a tesóknàl. Kislànyom borzasztó gàtsebet " hasított" , félek, h hogyan tudnàm ellàtni mindhàrmukat, ha most is annyira nagy sérülésem lesz.
2019. jún. 3. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. lett a legnagyobb, 4050g de csak 3 oltesem lett, es az első pillanattól kezdve tudtam ulni, menni, akármit csinálni.

Úgyhogy ne aggódj, nem csak a merettol függ hogy szakadsz-e es mennyire :)) Lehet hogy gatvedelemmel is menni fog!

2019. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik volt a legkisebb, ő 1 héttel hamarabb jött mint a tesói (39-39-38. hét; 3900-3600-3400 gramm).
2019. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!