Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés
piroska és a farkas nevű felhasználó kérdése:

Van köztetek olyan, akinél a többedik baba kisebb lett mint a nagytesók?

Csak tudni szeretném, h mennyire gyakori, hogy a 3. vagy esetleg többedik baba kisebb súllyal születik, mint a nagyobb testvérei. Kislànyom 40+4 - re 4100 grammal, kisfiam 39+1 - re 3880- nal született, 3. baba augusztusban érkezik, éshàt bevallom, örülnék, ha nem lenne nagyobb a tesóknàl. Kislànyom borzasztó gàtsebet " hasított" , félek, h hogyan tudnàm ellàtni mindhàrmukat, ha most is annyira nagy sérülésem lesz.

jún. 3. 21:30  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem a 3. lett a legnagyobb, 4050g de csak 3 oltesem lett, es az első pillanattól kezdve tudtam ulni, menni, akármit csinálni.

Úgyhogy ne aggódj, nem csak a merettol függ hogy szakadsz-e es mennyire :)) Lehet hogy gatvedelemmel is menni fog!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 3. 21:34 Privát üzenet
Nekem a harmadik volt a legkisebb, ő 1 héttel hamarabb jött mint a tesói (39-39-38. hét; 3900-3600-3400 gramm).

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 3. 22:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan akinek a babája sokszor keveset eszik, sokszor keveset alszik?! (Anyatejes, félévnél kisebb babákra gondolok. ) Hogy telik a napotok?!
Fenistil csepp egy 1 hónapos babának. Kisebb náthára. Nem fog fájni a hasa?
Tegnap este a 7 hónapos kislányom lenyelt egy kisebb cellux darabot! Mit tegyek? Ki fog jönni?
Szerintetek melyik név illene a Csontos vezetéknévhez? Inkább különlegesebb neveken gondolkoztam pl: Emilia, Natasa, Rebeka, Katarina, Amelia, Milena. Fiú nevekből sajnos kisebb...
Mikor érhet utól egy kisebb baba egy nagyobbat? Vagy ilyen nincs?
Valaki volt hasonló helyzetben? Lehet nagy baj, ha az átlagosnál kisebb a babám és kevesebb a magzatvíz?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!