Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Milyen -lia végződésű lánynevek vannak?

Én Kornéliát, Emíliát, Amáliát és Natáliát tudok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, név, Lia

jún. 4. 00:39  Privát üzenet  

A válaszok
Abélia, Adélia, Amália, Amélia, Anatólia, Anélia, Atália, Aurélia, Bazilia, Cecília, Célia, Dália, Délia, Emília, Eulália, Fidélia, Hélia, Júlia, Kamélia, Kamilia, Kamília, Klélia, Korália, Kordélia, Kornélia, Lilia, Magnólia, Mahália, Natália, Nélia, Noélia, Odília, Ofélia, Orália, Otília, Ottilia, Paszkália, Pompília, Rozália, Tália, Tertullia, Tília, Túlia, Tullia, Vaszília, Vélia, Virgília, Vitália, Zélia, Zília

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 4. 00:49 Privát üzenet

Tessék, itt rá tudsz keresni az összesre, de az előző válaszoló szerintem le is írta az összeset.

[link]

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 4. 08:15 Privát üzenet
Lélia,Lia,Mélia,Mirtilia,Vaszilia,Vanília.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 4. 12:43 Privát üzenet

Én ott szoktam nézni, hogy mta összes név, és akkor is kiadja:) De ott egy ideje asszem nem lehet benne úgy rákeresni ctrl+ F-fel :) De mindegy, de tök jó, hogy össze van szedve:)

Amúgy érdemes lehet még a Nia, Ina, Ella, Tina, Illa végződésű neveket is megnézned:) Meg még pl Amália/Emilia jó még Miának is; meg Natália még pl Niának is:):)

Én is szeretem az ilyesmi neveket:)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 7. 01:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen -Léna végződésű lánynevek vannak?
Ezek a lánynevek nektek mennyire tetszenek?
Kiss vezetéknévhez illő lánynevek?
Idén mik voltak felétek a legnépszerűbb fiú és lánynevek?
Nektek milyen 3 szótagú lánynevek jönnek/jöhetnek szóba?
Lánynevek Németh vezetéknévhez?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!