Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom mindig az apjára...

Kislányom mindig az apjára fog hasonlítani?

Figyelt kérdés
Most 7,5 hós, egy az egyben olyan, mint az apja, csak a haja nem fekete, hanem szőke. Ne értsetek félre, nem baj, hogy rá hasonlít! Csak remélem felnőtt nőként azért csinos csaj lesz, nem pedig férfias. 🤣 Szóval értitek, tapasztalat?

2019. jún. 4. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiam kicsiként az apja klónja volt. Mindenki azt mondta, aki ismerte kicsinek, hogy wgy az egyben az apja. Anyósék azt mondták "időutaztak" a férjem gyerekkorába

Férjem meg csak úgy hívta: " kicsi én".


Most 6 éves, most már picikét rám is hasonlít, és néha fedezek fel benne a tesómból, meg nagyimból is.


Szóval nyugi, a gyerekek változnak ahogy nőnek!

2019. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a bátyám, a legjobb barátom, de nem egy adonisz, a felesége viszont kifejezetten szép no. Mikor megszületett a kislanyuk egy az egyben olyan volt, mint a bátyám, majd ovis korában elkezdett egyre jobban az anyukajara hasonlítani. Most elsős, nagyon szép kislany, hadonlit nagyon a tesomra is, de már inkább olyan, mint az anyukaja.
2019. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalat, hogy ez változik folyamatosan. Három gyerekem van, mindegyik tele van vonásokkal mindkét felmenő oldaláról. Mindegyik totális mix és változik folyamatosan, hogy melyik vonás erősebb. Nekem is változik, pedig én ugye minden nap látom őket.
2019. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, még nagyon sokat fog változni.

Egyébként attól, hogy egy lány az apjára hasonlít, még nem lesz férfias.

2019. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egész gyerekkoromban és kamaszkoromban tiszta apám voltam, semennyire sem hasonlítottam az anyámra. Most, felnőttként már kezdek rá is hasonlítani. Sokat változnak a gyerekek.
2019. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiam újszülöttként tiszta anyukám volt. Kb 2 évesen tiszta apai nagyapja. Kb 6 évesen már rám hasonlított és kb 11 éves korától már az apja vonásait is látom benne (most12 éves).

Kislányom idáig az apjára hasonlított, most 2évesen már azt mondják rám hasonlít 🙂

Szóval sokat változnak míg felnőnek.

2019. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kisfiunk 7 éves koráig tiszta apja volt. 7 éves korától viszont egyre jobban rám hasonlít. :)

Szóval a gyerekek változhatnak, sőt változnak is, van, aki nagyon sokat. :)

2019. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Humanegologiai okai vannak. A gyerekek egy eves korukig az apjukra hasonlitanak. Anno igy volt biztositva a tulelesuk. Mi ezt igy tanultuk. Es kb ma is ez a tapasztalat. (Egy kislanyt azert ismerek aki szuletese ota copy-paste anyukaja)
2019. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!