Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akarja meg fogni a...

Miért nem akarja meg fogni a férjem a gyereket? Mindig azt mondja hogy nagyon pici

Figyelt kérdés
Fél hogy leejti? Itthon az ágyban ha játszik vele felemeli de máshol nem
2019. jún. 4. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert megteheti. Ha nem látja el ő, majd megoldod te.

A nők se úgy születnek, hogy egyből értenek a babákhoz.

2019. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Jesszus mekkora lúzer...és ilyennek szülnek gyereket, aztán csodálkozol, ha már a kicsi első szülinapja előtt lelép.
2019. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Mennyi idős a gyerek? Apukában még nem alakultak ki annyira az apai ösztönök valószínüleg. Adj neki időt, meglátod majd ha meg meri fogni le sem akarja tenni.
2019. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Mert gyerek korában csak arról hallott, hogy a babázás az lányoknak való, és ö idióta lenne, ha babázna....


Aztán ha gyerekként egy vázát átakart rakni, akkor rászoltak,hogy ne fogd m,eg mert leesik,ha meg leesett, ügyetlennek és bénának hívták.


Vagy is a babázás a nök feladat, és ö ügyetlen egy törékeny dolgot megfogni...


A legjobb, ha mondod neki, hogy a köv nap mikor otthon van te elakasrsz végre egyedül tescoba menni. Oldja meg a dolgot.

Vagy ha elkezd nyüszögnia gyerek hírtelen hascsikarásod lesz...

2019. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ő megcsinál mindent vele pelenkazza foglalkozik vele fekszik mellette altatja, játszanak. Ha fürdetem ő is jön oda és fürdeti csak nekem kell bele tenni a kádba és kivenni.
2019. jún. 4. 13:09
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Én igenis ráhagynám pár órára, szokja csak a babát. Persze, hogy nyápickodik, ha te mindig megoldod a problémát, és esélyt sem adsz neki, hogy kivegye a részét. Barátnőm férje irigylésre méltóan pelenkázza, öltözteti a pár hónapos babájukat, mert anyuka nem hagyta elkényelmesedni.
2019. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak ettől parázik, akkor mondd, hogy nem és kész, más dolgod van, de biztos vagy benne, hogy semmi baja nem lesz a gyereknek, meg tudja oldani. Kicsit biztasd, kicsit lökd is bele a helyzetbe, az első kettő után már nem lesz olyan ijesztő.
2019. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Vegye először úgy a kezébe, hogy mondjuk a kanapén ül. Akkor nem tudja “leejteni”, ha ettől fél :D Amúgy elég fura ez a dolog, én alig vàrnám, hogy a karjaimba vehessem.
2019. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak olyan kis törékenyek ezek a kis picuri babák, felnek hogy rosszul fogjak, megnyomjak stb.

Nekem a ferjem simán megfogja, viszont az öcsém nem merte, igy csak váratlanul a kezébe nyomtam es fel perc utan mar elszállt a félelem es nagyon orult neki hogy nem maradt ki a babazasbol :))

2019. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg folyton veszekedtem szegény férjemmel hogy tartsa rendesen a fejét, mert nekem nem tetszett ahogy fogta (akkor még első gyerek). Szerintem ha amúgy foglalkozik vele semmi gond, ezek a kezdeti aranyos esetlenkedések elmúlnak. Nyilvàn félti. Ha muszáj lenne megoldana mindent.
2019. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!