Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Melyik etetőszéket ajánlanád, ami kis helyen elfér és könnyen tisztán tartható a huzata?

Olyan huzatra gondolok, ami nedves ronggyal letörölhető de nem PVC amibe izzad a baba.

Keress kérdéseket hasonló témában: etetőszék

jún. 6. 07:06  Privát üzenet  

A válaszok

Három pici gyerekem van, ebből egy ikerpár. Ikea Antilop széket ajánlom. A nagynál még volt nekünk is dönthető, hiába volt szuper, textiles lemosható a huzata, nem szerettem, nehéz volt tisztán tartani, mert az ételdarabok lepotyognak, kenődnek a huzat redői közé, odaesett a morzsa, utálatos volt. Még nem volt egy éves a nagy, amikor Antilopra váltottunk. Annyira bevált, hogy a kicsiknél inkább kivártam az ülni tudást (10 hónap), addig pihenőszékben ettek, de mégegyszer nem akartam huzatos, dönthető széket. Az Antilop minden étkezés után maradéktalanul tisztára törölhető. A gyerek is szeretik, nem véletlenül a legnépszerűbb Ikea termék. Elnyűhetetlen, kb. minden közintézmény, étterem ilyet használ, ahol van etetőszék.

Ha mindenképp ragaszkodsz a huzatoshoz, ilyenünk volt, ennek nagyon jó minőségű, puha textiles amúgy a huzata:

[link]

A Touragoo Candy plusz ikertestvére ez a szék egyébként, azt is sokan szeretik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 6. 07:27 Privát üzenet

Nekünk peg perego príma papa zero szekunk van, nagyon szeretem. Jól tisztítható, kis helyen elfer, állítható magasságú és nem utolsó szempontként illik a lakasunkhoz.

20 hónapos a nagyfiam használja, két hónaposak az ikrek, nekik us ilyet szeretnek majd venni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 6. 07:42 Privát üzenet
Én is a sima ikeásra szavazok. Első gyereknek vettem 20 ezer forintért, majd fájó szívvel lecseréltem, mert az éttermekben felfedeztem hogy a gyerkőcnek sokkal kényelmesebb az ikeás kialakítása. És valóban könnyebb tisztítani, kisebb is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 6. 08:17 Privát üzenet
Peg Perego Prima Pappa Follow Me van nekünk. Tök jó görgős így tudom úgy húzgálni akár gyerekestül, hogy a szomszéd ne kapjon idegrohamot. Kicsire csukható, praktikus a tárolása. Dönthető így már újszülöttkortól használható. A huzata kényesnek tűnik de mindent le lehet róla törölni és porszívóval 2 perc kitakarítani. A gyerek még egyszer sem izzadt bele szerintem (pedig nagyon izzadós), így nyáron pelenkában ül benne mert szétmalackodik mindent.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 6. 08:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket. A Touragoo Candy Plus eleinte szimpatikusnak tűnt, viszont a huzata nem tetszett élőben. Az eladó mondta, hogy be szokott törni a PVC, ezért is árulnak hozzá póthuzatot.

# 5/6Időpont jún. 6. 08:28 Privát üzenet

Az ikeás teljesen jó, árban is ott van.

Nekünk most sima magasító van (bele lehet csatolni, székre stabilan rögzíthető), ezt jobban szereti. 2 éves kora óta használjuk.

Gépben mosható a huzata.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 6. 09:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány hónapos kortól lehet használni etetőszéket?
Érdemes újszülöttnek több éves korig jó etetőszéket venni? Használ valaki Stokke Tripp Trappet?
Etetőszék vásárlás előtt állok. Mikor célszerű szűkítő betétes etetőszéket választani?
Van-e valakinek tapasztalata az IKEA-s SNIGLAR pelenkázóasztallal? A külső mérete 72x53 cm (kerettel együtt), elfér vajon rajta a 70x50-es merev pelenkázóalátét?
Multifunkciós etetőszéket keresek, tudtok ajánlani jót? Sokat néztem ( tourgaoo, lorelli, cam, alexis) de érdekelne kinek mi vált be!
Milyen etetőszéket ajánlanátok ami kis helyen is elfér, mert pici a konyhánk és 10. 000Ft alatt van az ára?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!