Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik etetőszéket ajánlanád,...

Melyik etetőszéket ajánlanád, ami kis helyen elfér és könnyen tisztán tartható a huzata?

Figyelt kérdés
Olyan huzatra gondolok, ami nedves ronggyal letörölhető de nem PVC amibe izzad a baba.

2019. jún. 6. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Három pici gyerekem van, ebből egy ikerpár. Ikea Antilop széket ajánlom. A nagynál még volt nekünk is dönthető, hiába volt szuper, textiles lemosható a huzata, nem szerettem, nehéz volt tisztán tartani, mert az ételdarabok lepotyognak, kenődnek a huzat redői közé, odaesett a morzsa, utálatos volt. Még nem volt egy éves a nagy, amikor Antilopra váltottunk. Annyira bevált, hogy a kicsiknél inkább kivártam az ülni tudást (10 hónap), addig pihenőszékben ettek, de mégegyszer nem akartam huzatos, dönthető széket. Az Antilop minden étkezés után maradéktalanul tisztára törölhető. A gyerek is szeretik, nem véletlenül a legnépszerűbb Ikea termék. Elnyűhetetlen, kb. minden közintézmény, étterem ilyet használ, ahol van etetőszék.


Ha mindenképp ragaszkodsz a huzatoshoz, ilyenünk volt, ennek nagyon jó minőségű, puha textiles amúgy a huzata:

[link]

A Touragoo Candy plusz ikertestvére ez a szék egyébként, azt is sokan szeretik.

2019. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk peg perego príma papa zero szekunk van, nagyon szeretem. Jól tisztítható, kis helyen elfer, állítható magasságú és nem utolsó szempontként illik a lakasunkhoz.


20 hónapos a nagyfiam használja, két hónaposak az ikrek, nekik us ilyet szeretnek majd venni.

2019. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sima ikeásra szavazok. Első gyereknek vettem 20 ezer forintért, majd fájó szívvel lecseréltem, mert az éttermekben felfedeztem hogy a gyerkőcnek sokkal kényelmesebb az ikeás kialakítása. És valóban könnyebb tisztítani, kisebb is.
2019. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Peg Perego Prima Pappa Follow Me van nekünk. Tök jó görgős így tudom úgy húzgálni akár gyerekestül, hogy a szomszéd ne kapjon idegrohamot. Kicsire csukható, praktikus a tárolása. Dönthető így már újszülöttkortól használható. A huzata kényesnek tűnik de mindent le lehet róla törölni és porszívóval 2 perc kitakarítani. A gyerek még egyszer sem izzadt bele szerintem (pedig nagyon izzadós), így nyáron pelenkában ül benne mert szétmalackodik mindent.
2019. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket. A Touragoo Candy Plus eleinte szimpatikusnak tűnt, viszont a huzata nem tetszett élőben. Az eladó mondta, hogy be szokott törni a PVC, ezért is árulnak hozzá póthuzatot.
2019. jún. 6. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ikeás teljesen jó, árban is ott van.

Nekünk most sima magasító van (bele lehet csatolni, székre stabilan rögzíthető), ezt jobban szereti. 2 éves kora óta használjuk.

Gépben mosható a huzata.

2019. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!