Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a repülőzés a babáknál?...

Milyen a repülőzés a babáknál? Sokat olvasok róla, de nem tudom elképzelni? Milyen mértékben és mikortól jelent gondot?

Figyelt kérdés

Az én gyerekem 4 hónapos, egy irányba átfordul, de nem középen támaszt. Miutàn sikerül maga alól kihuzni a kezeit inkább oldalra, és előre huzza, tolja azokat.

Amikor oldalra huzza, akkor sokszor elkezdi őket felemelgetni. Nem egyszerre, hanem előbb egyiket, majd másikat. Van mikor nem csinálja, de van mikor egy nap többször is. Amúgy tartja magát, a fejét is már régóta. De ha ez gond, akkor mire utalhat és kihez kell fordulni?

Ritkán jön a védőnő, ezért nem vagyok annyira képben.



2019. jún. 6. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor gond ha nem tud támasztani (4 hónaposan még csak alkaron kell) és ahelyett csinálja kínjában. Normális izomtónusú gyerek csak a hátizmait erősíti vele. (a képen egy normális izomtónusú gyerek van)

2019. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hú, ez nagyon hasznos. Ő egyáltalán nem ezt csinálja, szerintem akkor inkább csak elfáradhat, nert csak picikét emeli fel a kezeit már jo par perc utan és nem is viszi ennyire hatra. Nagyon hasznos volt a válaszod, köszönöm!!!
2019. jún. 6. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!