Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmnek vigyázok a babajar...

Barátnőmnek vigyázok a babajara. Felebredt és nem tudom vissza altatni mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőm elment a párjával szülinapra és én vigyázok rá.

Sírt de már megnyugodott és fekszik nézelődik, miért nem akar vissza aludni?



2019. jún. 6. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Keress babaaltató zenét. Cumi esetleg? De lehet a pelus is tele van. Nem könnyű elaltatni a piciket, de a legjobb ha az anyukája altatná. Megérzik ha nincs a közelben az édesanyjuk.
2019. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Lehet hogy kialudta magát (egy időre), legalábbis kislányom szokott ilyet csinálni.

Mennyi idős a baba? Esetleg hiányzik az anyja?

2019. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néztem a pelus tiszta, cumi van a szájában
2019. jún. 6. 22:47
 4/7 A kérdező kommentje:
4 hónapos
2019. jún. 6. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem sír, akkor hagyjad biztos nem álmos majd visszaalszik.
2019. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Mivel ki aludta magát így nem fog azonnal vissza aludni. Vedd fel beszélj hozzá érezze, hogy nincs egyedül. Próbáld meg megetetni, hátha éhes picit. Egyébként mennyi idős?
2019. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarod visszaaltatni ha most ébred, szerinted egy babs csak alszik folyamatosan?
2019. jún. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!