Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mentetek el kikapcsolódn...

Mikor mentetek el kikapcsolódni a babátok mellől?

Figyelt kérdés

A kislányom egy éves. Két órára mennénk el itthonról este a hugaimmal. A születésnapom tartanánk. A hely ahova megyünk 10 perc tőlünk gyalog. Lehet táncolni is de inkább ilyen beülős hely.Direkt nem akartam messzebb menni. Kislányom anyukámmal lesz.Én altatom el mielőtt megyünk. Még nem voltam a vásárláson kívül sehol mióta megszületett és kicsit bűntudatom van hogy most elmegyek.

A válaszokat előre is köszönöm.


2019. jún. 6. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ne legyen bűntudatod! Közel leszel, el is altatod ha pedig valami van tudsz menni.

Előre is Boldog születésnapot 😊

2019. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 😊😊😊
2019. jún. 6. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Kicsit túlgörcsölöd ezt a kérdést. Már épp itt az ideje a kikapcsolódásnak.

9 hónapos volt mikor egy hétvégére elmetünk a férjemmel a balcsira. Addig anyukám vigyázott a lányunkra. Mi 500 km-re voltunk egymástól,minden rendben volt a picivel. Szóval nyugodtan mehetsz majd messzebbre is :)

2019. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

3 hónapos volt mikor kikapcsolódás céljából a nagyira hagytuk. Ez nagyjából kettő órát jelentett, míg egy közeli étteremben megvacsoráztunk. Mivel a nagyi minden napos része az életének, a szomszédság miatt, így szerintem nagyon észre sem vette a hiányunkat. Most 7 hónapos, most tervezzük a következő alkalmat, moziba szeretnénk menni.

Egyébként ezenkívül többször is a nagyira lett bízva, de az mindig ügyintézés miatt volt.

2019. jún. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 😊❤️
2019. jún. 7. 06:44
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Mi 1 hónapos kora óta anyukámra bízzuk néhány órára. Ha moziba megyünk, akkor semmi dolga nincs anyának, mert már 18:30-kor alszik a kislányunk. Mire visszatértünk sem ébred fel. Néha nehéz, mert hiányzik, de jó kimozdulni egy kicsit.
2019. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Vajon akik lepontozónak minket az el sem mozdul a gyereke mellől míg be nem tölti a 18-at?
2019. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

7.

Igen van ilyen. Volt már itt egyszer ilyen téma és ott a kérdező azt hangoztatta, hogy amíg a gyerek nem tudja megformálni azt az igényét, hogy egyedül legyen massal, addig mellette a helye és nem hagyja senkire a felügyeletét.

Az én kincsem 2 hónapos volt mikor már anyukám vigyázott rá kb 2 órát.

2019. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Vagy a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" felfogásúak. 😀
2019. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!