Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szúnyogcsípésre mit lehet...

Szúnyogcsípésre mit lehet használni?

Figyelt kérdés

7 hónapos kisfiamat megcsípte egy szúnyog az arcán. Valahogy bejött a házba a r*hadék.

Mire a férjem "leütötte" már volt benne egy kis vér.

Eddig nem vettem észre, hogy viszketne neki.

Mit kenhetek rá ha mégis?


2019. jún. 7. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fenistil gél
2019. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aloe forst. Nagyon jó rá.
2019. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Csak Fenistilem van itthon. Akkor ide készítem.

2019. jún. 7. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell bármit rákenni? Ez csak egy szúnyog... Nem kell ennyire a széltől is óvni azt a gyereket.
2019. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Én nem kenném rá a fenistilt, fogalmam sincs milyen vegyi anyag van benne, de könnyen lehet nem való egy babának, 100 százalékos aloe gélt vettem csípésekre, de nem kellett használnunk, mert nem viszketett a lányomnak.
2019. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
1éves kor alatt nem ajánlott a fenistil. Nekem a gxógyszerész ezt mondta. Rázókeveréket vettem de ez semmit nem hatott. Aleo nagyon jó. Én is az mellett szavazok. Még annyi, hogy allergiásak vagyunk rá, gennyesre gyűlik ki, alap, hogy kezelem a "kis" szúnyogcsípéseinket
2019. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a doki azt mondta 2 éves korig nincs Fenistil, nem piciknek való, Novosilt használunk, nagyon jó, már mi felnőttek is azzal kenjük a csípéseket, bár igyekszünk megelőzni 🙂
2019. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Csecsemőkortól lehet használni a Fenistilt, csak nem nagy felületen, pl napégésre (és egy 7 hónapos jóesetben semmiképp nem pirul meg). "1 csípés nem csípés", nyugodtan tehetsz rá egy borsónyit. Felénk most hatalmas szúnyog invázió van, a gél nélkül megőrülnénk.
2019. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4es: nem óvom a széltől is, csak gondoltam ha nem tud aludni majd, mert viszket neki, akkor bekenem.

Szerencsére nem viszketett.

2019. jún. 8. 08:27
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
5-ös vagyok, köszi szépen a nullát, pedig én tudtam jól, nem kell rákenni semmit, amúgy a fenistil se csodaszer, nekem soha nem használt semmit.
2019. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!