Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetesen miért nyügösködi...

3 hetesen miért nyügösködi végig az alvásidőt a babám?

Figyelt kérdés
Általában reggel és este csinálja ezt. Megetetem és elalszik, de pár perc múlva fent van. Újból eszik valamennyit és alszik egy kicsit. Ez megy 3 órán keresztül. Majd jön a kajaidő. Megeszi az adagját és utána alszik 3-4 órát.
2010. júl. 8. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem büfizett rendesen és bántja a pocakját. Próbáld meg, hogy nem eteted meg, amikokr nyűgösködik, hanem vedd fel, és hátha sikerül neki büfizni, utána pedig alszik tovább.
2010. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért, mert 3 hetesen még nem ismerik, hogy alvásidő, meg evésidő stb... nagyon nehéz neki megküzdenie mindenfélével, amit a kis szervezete csinál. Lehet, hogy büfi, lehet, hogy nem lakik jól. A ciciden alszik el? Nem lehet, hogy csak előtejet szopik, aztán elalszik az oxitoxinmámorban, és nem jut hozzá alaktató hátsótejhez? aztán arra ébred, hogy jé, még éhes vagyok... ha ezt csinálja 3 órán át, már tényleg kifárad és attól alszik el. Ne hagyd, hogy a ciciden alujon el, ébresztgesd, hogy rendesen szopizzon, és ha már biztos vagy abban, hogy jóllakott, büfiztesd, csak azután hagyd aludni. Ilyenkor ha akarod, 1-2 percere szopizhat még, ha az altatja el, mert már jól kibüfizte magát. Szív max 1-2 slukkot és már alszik is... :))
2010. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs, nem is kérdeztem, hogy szopizik-e, mert ha tápszert kap, akkor más tészta, akkor látod, hogy evett-e rendesen... akkor valószínűleg böfi, vagy puki bántja...
2010. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig mellre tenni, ha elnyögi magát. Próbáld meg tényleg büfiztetni mindig, amikor nyögdécsel, vagy nézd meg, hogy emelgeti e a popsiját.

Nekem adott egy jó tanácsot a védőnő az elején. Ha nem tudod, hogy mi a baj vedd sorra: éhes, bekakilt, büfizni kell, álmos, fáj a hasa, ,elege van/fázik.

Ha tudod, hogy nem lehet éhes, akkor ne rakd cicire. Ha nem kakis a pelus, akkor az is kilőve. Ha felveszed, járkálsz vele 10 percet (függőlegesen legyen, vagy a válladon, néha fektesd hanyatt és vedd fel)és nem büfizik, akkor az sem volt gond. Nézd meg, hogy a nyaka hideg vagy nyirkos e, ha igen akkor öltöztesd, vetkőztesd. Ha ezek mind ok, akkor kezd el altatni.... ha emelgeti a popsiját, lehet, hogy pukiznia kell, körözz egy-kettőt a térdével a hasa felé, hátha kijön. Ennél többet nem tudsz tenni:))))

2010. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, még tehetsz valamit, felveszed és babusgatod, mert lehet, hogy az hiányzik neki:)
2010. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bevetheted a cumit is, lehet, csak a szopóreflex miatt cicizik ilyenkor. A cumitól is megnyugszik a baba, márha elfogadja.
2010. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem ittál kávét vagy capuccino-t? Nekem akkor produkált ilyet a babám. Azóta maci kávét iszom. Reggelente sajnos kell ami beindít...
2010. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!