Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, akinél nincs...

Van olyan baba, akinél nincs szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
7hós múlt babám,néha le se kakkantja hol vagyok,néha az is baj ha a fejemet elfordítom. Szépen játszik magában,egyszer csak észreveszi h egyedül van akkor sír. De az is jó neki ha az apja megy hozzá,nem muszáj h én legyek.Szóval nem rám van kihegyezve a dolog,úgy veszem észre. Ez már a szeparációs.sz.? Lehet,hogy ennyiben ki is merül?

2019. jún. 9. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, korai is lenne.
2019. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
A szeparációs szorongás kilenc hónaposan, majd 1,5 évesen van
2019. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bogus20 ***** válasza:
36%
Az én kislányom másfél éves lesz, és olyan húú de különösebb szeparációs szorongást nem vettem nála eddig észre. Olyan volt időnként hogy visított ha leraktam, de ha nem vettem fel újra eltelt egy perc és már mászott is a másik szobába úgy hogy vissza se nézett. Anyukám négy gyereket nevelt fel, azt mondta nála sem volt semmi különös. Ha lerakod a babát és sír a túl sok együttérzés, sajnálat, meg hogy visszaveszed gátolja abban hogy feldolgozza hogy néha el kell az anyát ereszteni és erősíti benne azt hogy jogos a sírás és valóban veszélyes egyedül a földön.
2019. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi már a második hullámát éljük a szepának. Először 7-8 hónapos volt most pedig 13 hónapos. Csak ha elpillantok már azonnal kétségbeesik és rohan hozzám / utánam, egésznap mamázik de konkrétan ahogy kinyílik a szeme máris mama és még álmában is hajtogatja, hogy mama. :D Egyébként nálunk is hasonló, apa is jó neki sőt bárki csak ne legyen egyedül és nálunk is ekörül kezdődött.
2019. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyereknek sem volt eddig.
2019. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!