Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Tenyleg jo a sudocream a baba hajlataira ha ki van pirosodva?

Arra lennek kivancsi hogy tenyleg jo e az a krem , mert popsira hasznalom de felek mashova is kenni .

Eddig pudert hasznaltam de nem olyan jo es meg becsomosodik , lehet az is dorzsoli.

A baba nyakan es fule mogott eleg piros , tenyleg csunya de a honaljaban is lattam egy kis piros csikot, szerintetek ezekre a helyekre kenhetek sudocream-et?

jún. 9. 14:07  Privát üzenet  

A válaszok
Jó, de hajszálvékonyan kend. Csak annyit, amit azonnal beszív a bőre. A púder az a hintőpor? Azt egyáltalán nem lenne szabad használni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 9. 14:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen az a hintopor , mindenki azt mondja hogy hasznaljak , elvileg szarazon tart vagy mi . De nem jo sajnos

# 2/5Időpont jún. 9. 14:18 Privát üzenet
Az összérő bőrfelület kidörzsölődik, bemelegszik ez miatt hám hiányos lesz. A sudocrem hámosító ezért használd nyugodtan

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 9. 14:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ertem , azert kerdezem mert a dobozan azt irja hogy a pelenka fedte borfeluletre hasznalando , semmi mast. Szoval a pelenkat nem a fejere szoktam tenni, megis logikus llenne hogy lehet hasznalni mashova is

# 4/5Időpont jún. 9. 17:10 Privát üzenet
A sudo eredetileg nem babapopsikrém, hanem bőrgyógyászati krém. Használják azt hiszem külföldön kozmetikusok, orvosok és kb ezer meg egy dologra jó. Nekem pl a miteszereimet tünteti el igen szépen az arcomról. Szóval igrn bekenheted, vékonyan....

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 9. 18:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikortól olvastatok mesét babátoknak?
Ha a baba arcan van az ekcema, hogyan nez ki? Mit hasznaltatok ra?
1 hónapos baba köhécsel és kifolyik a száján néha a tej, mire utal ez?
Mikortól fordulnak át a babák?
Normális ha a baba megtanult fordulni és aztán állandóan azt csinalja?
6 hetes baba hajlataira használhatok Nivea hintöport?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!