Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamat hogyan...

1 éves kisfiamat hogyan adhatnám oda lelkiismeret furdalás nélkül?

Figyelt kérdés
A tények: 24 éves vagyok, kisfiam 1 éves 3 hónapos, amióta megszületett 3-szor voltam tőle külön 1-1,5 órát amiben mosogattam és a fürdőszobát takarítottam, és néha, amikor az apukájával elsétáltak a spárba 10 percet.. Éjszaka én kelek hozzá, minden reggel 5-kor kel, 9-kor fekszik, én altatom. Egy hete beteg, lázas volt, csúnyán köhög, folyik az orra, elkaptam tőle, ő már csak köhög, de én lázas vagyok, fáj a fejem, a szemeim is és váladékoznak, azt hittem a hosszú hétvégén pihenhetek egy kicsit, de a páromnak ezer plusz egy dolga van, amik rettentő fontosak és ahova a gyerek nem mehet, a gyerek már jobban van, szeretne lemenni, játszani kicsit, de én képtelen vagyok, annyira elfáradtam, szeretnék összeroskadni... A párom annyit tud mondani, hogy elviszi az anyukájához a kisfiút éjszakára, én ezt nem akartam eddig semmiképp és most sem szeretném, nagyon rosszul érzem magam, de nagyon szeretnék meggyógyulni, pihenni, aludni
2019. jún. 9. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan engedd el a nagyiékhoz.
2019. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy, nem adnám oda.
2019. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Add oda, de sokkal jobb lett volna ha máskor is lett volna már a nagyinál egész napra, vagy ott aludni, ennek ellenére szerintem most inkább vigye a férjed, mert neked is kell pihenni.
2019. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
80%

Nyugodtan add oda

Neki is jó,hogy a nagyiéknál lehet és te is fel tudsz épülni.

2019. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Ehhez azért szoktatni kellene, nem gondolod? Legalábbis én azt gondolom. Így "nem adnám".

De az apja igazán megemberelhetné magát.

2019. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Elég idióta ötlet rögtön az ottalvassal kezdeni, ha eddig max masfel orat volt távol tőled az apjával.... Apuka mondja le azt a rettentően fontos dolgát és vigye le a gyereket egy órára a játszótérre. Éjszaka meg gondolom nem kell már annyit a gyerek, még lehet oldani
2019. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Valoban eloszor szoktatni kellene ehhez, kulonben hosszabb ideig is megihatjatok a levet, pl. el kezdhet tobbet ebredni, visszaeshet a betegsegben, vagy hirtelen meg anyasabb lesz, es meg akivel eddig elvolt, azzal sem lesz el. Vagyjojjon at a nagyszulo, es vigye ki o, vagy akar aludjon is nalatok, vagy max 1-2 orara vigye at a parod, utana meg lassa el o.
2019. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne éjszakára vigye át, hanem nappalra! Aludd ki magad, amíg nincs otthon, aztán pihenj éjjel is, amennyit bírsz. Ésmost az egyszer, ha már ilyen szarul vagy, apuka vegyen egy mály levegőt, és keljen ő a gyerekhez. Ha már 2 ébredésből 1x ő megy, annyival is többet aludtál. És ne gyere azzal, hogy jajj szegény dolgozik, nem várhatom el tőle, de igen, mert most meg te beteg vagy, ami felülírja a dolgokat.
2019. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
En a 2 es fel evesemet sem adom oda senkinek ottalvasra ! Inkabb nappalra vigye jatszani
2019. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindegy, természetesen úgysem vitte el. Talán, ha 30 ember írta volna, hogy vigyem át, akkor, de akkor is, csak talán.. De helyette olyan szavakat írtatok, amiket itthon is hallok. A többi dolog nem opció. Nem mondja le, nem viszi le, nem kel fel ő. Odaszoktatni pedig.. Játékból, csak úgy nem lehet odavinni, eddig pedig semmi igazi indokom nem lett volna, baj nem történt szerencsémre velem, semmi nem maradt a saját életemből mit csinálnék szabadidőmben, amíg a fiam máshol van, semmit. Most viszont fáj mindenem, a gyulladt szemeimben a kontaklencse sem marad meg, hogy játszak így vele, egy méternél arrébb szalad már nem látom a kertben sem.. De egész nap várja a játékot, este nehezen alszik el, sajnálom is őt, és a többi, mindegy, már eldölt a dolog
2019. jún. 9. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!