Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel/hogyan telik 7-8hónapos...

Mivel/hogyan telik 7-8hónapos babátokkal a napotok?

Figyelt kérdés
Nem az evés és alvás időre gondolok hanem,mikor ébren van,játékidő van. Miket játszotok vele? Úgy érzem kezdek kifogyni az ötletekből.

2019. jún. 9. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mentek sehova ?
2019. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónapos fiam most imádja a lufikat. Felfújtunk neki sok féle színűt és beraktuk a járókába. Imádja ütögetni, rugdosni. Buborékot is szoktam neki fújni, azt is szereti.
2019. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De megyünk minden nap vagy tízórai és ebéd vagy uzsi és vacsora között. Most nyáron talán is-is. A lufi jó ötlet, azt kipróbálom, amúgy őrajta nem látszik,hogy unatkozna,csak már nekem kéne valami változatosság. Ringatón voltunk egyszer de nem az én közegem,az ott elhangzott dalokat,mondókákat ismerem. Más ami van a városban ahoz az kéne,hogy már másszon,üljön magától. Még nem csinálja ezeket.
2019. jún. 9. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Értem, szóval te unod, amiket játszotok. Ezzel én is így vagyok. Az én fiam se mászik vagy ül még. Itt ráadásul semmi baba-mama program sincs. (Vidéki kisváros).

Én nem is szeretek kimozdulni most, mert ugye a sportkocsiban még nem ülhet, a fekvőt már utálja hiába van kicsit megemelve. Mindenhová nekünk kell cipelni.

Szerencsére van egy nagy udvarunk. Ma is egész nap kint voltunk.

Kitartást! Hamarosan könnyebb lesz!

2019. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanaz a helyzet mint a 4esnél.🙂 Zenét hallgatunk közbe táncolok vele, mondókázunk, van egy nagy puzzle könyv. Kicsit még öntöm, imádja szétszedni, majd visszarakosgatom felháborodva🙂, újra szétszedni. Habtalpiból állatos van, minden állatot bemutatok neki és közben kiadó a hangjukat. Ezeket is szereti szétszedni. Van kis homokozó vödörje. Vizet rakok bele és vmit belerakok. Ezeket pancsikolja. Labdát gurigatok neki. Utánna mászik.
2019. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit még öntöm helyett kicsit megbontom neki
2019. jún. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A sportkocsiban szeret lenni, 3 szögben dönthető,megtámasztva tud és szeret is ülni,sétával nincs gond. Kemény lapú mesekönyveket lapozgatja,mondókazunk,énekelek közben a képekkel kapcsolatban, de van hogy tátott szájjal végighallgat egy mesét. Labda gurítás van nálunk is,tánc is. Hinta palinta és ahhoz hasonló zsuppolósok is megvannak de pár percnél tovább egyik se érdekes. Szóval a könyvet os egyszer végig lapozzuk és kész, vagy a labdát is 10szer gurítjuk és annyi elég.
2019. jún. 10. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!