Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos tápszeres babának...

4 hónapos tápszeres babának mennyit adtok inni? Ha adtok egyáltalán. Attól félek kevesebbet fog enni, így is rossz evő. Vagy nincs köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! az én lányom már 6 hónapos lesz, de régóta tápszeres sajnos. én adok neki vizet inni, mert van, hogy addig nem is eszik, amíg nem kap vizet.

beletelt nekem jópár napba, míg rájöttem, hogy szomjas és igényli a vizet. azóta nem eszik kevesebbet (ő sem jó evő egyébként), de kevesebbet sír :) addig előfordult, hogy

kajaidőben hiába adtam volna a tápszert, beleszippantott, majd sírt, lapos hassal, horpadt kutaccsal.

szóval adj neki bátran szerintem. engem a védőnő is támogatott ebben, kiváncsi vagyok, mások mit tanácsolnak!

2010. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen adj neki nyugodtan,én is azt javaslom,a kutacsa ha be van horpadva akkor szomjas!

Én az elejétöl kezdve adtam neki inni,még akkor is mikor szopizott,mert akkor is szomjas volt.

Én mindig az anyai ösztönömre hallgatok!:)

Tedd te is azt!:)

És ha a babád nem fogadja el a vizet,akkor adhatsz neki nyugodtan teát is,van a milupának és a hippnek is instant babateája ami 4hótól van,nekem pl. csak ezt issza meg a vizet egyáltalán nem!

2010. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia.az én kislányom 4 és fél hónapos.(tápszeres)én már régóta adok neki vizet vagyis nem vizet mert azt ő sem igen kedveli hanem a vízbe cseppegetek pár csepp citromot vagy narancsot.vagy esetleg vannak különböző ízű gyümölcslevek azokat szoktam felhígítani.kb egy nap iszik 1 decit.étvágyát nem vettem észre h változtatta.
2010. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!