Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Nem jo ha kisfiam ugy ul, hogy a ket laba behajlitva a feneke alatt van? Miert nem jo?

jún. 10. 10:45  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt én is hallottam, állítólag nem jó az izületeknek ettől függetlenül az összes gyerek így ül.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 10. 10:50 Privát üzenet

[link]

Ugyanennek van clickbait-szerű bulvárcikke is:

[link]

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 10. 10:51 Privát üzenet

Amit te írsz, az nem ugyanaz.

W-ülésnél nem a feneke alatt van a lába, hanem a lábai között a földön van a feneke és lábfej kifelé fordul.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 10. 11:10 Privát üzenet
A feneke alatt lehet, a feneke mellett nem lehet w-ben, mert ízületi problémái lesznek.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 10. 15:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
15 hónapos kisfiam nem hajlandó "ízetlenül" enni. Nem lesz baja, ha azt eszi amit mi?
10honapos kisfiam mostanaban nem eszi a foetelt de a gyumolcspepet szendvicset szereti. Ugy foetelt csinalni neki, hogy edes legyen es szeresse?
Létezik olyan, hogy túl gyors mozgásfejlôdés? A kisfiam 16 hetes lesz pár napon belül és már átfordult, rendben van ez? Ennyi idős babátok egyébként folyamatosan rátok nézett etetés közben?
Kezdő anyuka vagyok és szeretnék segítséget kérni, Van nekem egy 2 hónapos kisfiam és most kezdtem el vele a tornát el vagyok vele késve?
10 hetes kisfiam Szopás után egyből az öklét nyomja bele a szájába, és egész nap ez megy. Tapasztalt anyukák nektek?
Kisfiam 16honapos milyen cumisuveget vegyek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!