Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás? Hogyan?

Babaúszás? Hogyan?

Figyelt kérdés
Babaúszáskor a baba is a klóros vízbe van? Nem art neki? Ilyenkor ugyan úgy a fejét is merítik a vízbe?
2019. jún. 10. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha stilianos uszodába viszed, ott nem klóros a víz. Higiéniara nagyon figyelnek. Mi oda jártunk.
2019. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom 7-es valaszolo a valaszod. Ugy latszik, akik ezen poenkodnak nem szoktak azon morfondirozni mi a jo a babanak vagy mi nem... probaltam atgondolni, mivel teszek jot vagy mivel ne tegyek rosszat...

Es igen, tortenetesen a kloros vizre nem tudom hogyan reagalna, de jo lenne, vinni uszni, kesobb hasznara valik.

2019. jún. 10. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd nyugodtan! Én is járok a babámmal úszásra,de neki muszáj és nagyon sokat fejlődik.Belebuktatni még nem mertem,de azt mondták azzal sem ártok,de majd idővel.Ne aggódj
2019. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ha nem egészségügyi okból kell vinned, akkor teljesen mindegy, hogy mentek-e. Semmi előnye nem származik belőle. Úszni nem fog megtanulni. Ha szereti a vizet, úgyis szeretni fogja, ha nem, ettől nem szereti meg.

Ez inkább az anyukáknak program, kicsit kimozdulnak. Mi is jártunk, de ha nem jártunk volna sem lenne más az életünk. Ha fenntartásaid vannak, ne menj. Nyerni nem nyersz vele.

2019. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekünket hordjuk babauszásra 3 honapos koruk ota, természetesen kloros a viz, de a mi uszinkban ugy van h szombaton van babauszás és olyankor elözö este záráskor teljes vizcsere a medencében és oda szombaton a babákon, szüleiken és az oktatokon kivül senki nem mehet be. Tehát amennyire lehetséges, higiénikus.

Én semmi problémát nem tapasztaltam,nem lettek ekcémásak töle v ilyesmi. Olyan elöfordult h egy orán sok vizet nyelt a gyerek és attol hasmenése lett estére. De ilyen se volt sürün.

Sztem a babauszás csak elönyére válik a gyerekeknek. Nem fognak félni a viztöl, nem ijednek meg ha az arcukba-fülükbe megy, vagy ha véletlenül beleesnek bárhol a vizbe. Nagyon jol átmozgatja az izmokat és fegyelemre,koncentráciora is tanit, föleg mikor már 2-3 éves a gyerek. Nálunk 4 éves korig van ilyen szülövel közös uszás, utána már egyedül járnak a gyerekek be az oktatásra,mert addigra vizbiztosak és leér a lábuk a gyerekmedencében. Én azt mondom mindenképp vidd, ha teheted.

Ja és igen....az egész gyereket merited a viz alá, a fejét is:) de mivel merités elött mondani kell neki egy vezényszot, tudja h viz alá kerül és pánik helyett becsukva szemét-száját és gond nélkül lemegy.

2019. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is a Stilianos uszodát ajánlom. Az nem klóros, más eljárással tisztítják a vizet.
2019. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!