Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányomnak miért csak akkor...

A lányomnak miért csak akkor vagyok jó ha nincs más? Tietek nem csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Férjem ha itthon van állandóan vele akar lenni olyankor ordít ha én akarom fürdetni vagy játszani vele.

Ha a baratnoim vannak itt akkor csak ok kellenek neki ha anyukámék akkor velek akar lenni. Én meg hozzá sem nyulhatok

9honapos


2019. jún. 10. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Egész nap veled van, téged lát. A többiekkel kevesebbet találkozik. Igényli a változatosságot, mint kb minden baba.
2019. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
A másik oldal se jobb hidd el.. Este miután megfürdettük én kimegyek elmosogatni és rögtön ordítani kezd. Ezt addig csinálja még be nem megyek. Egyébként elvan anyuval és anyóssal is még átmegyek a boltba de csak addig még meg nem lát, onnantól ordít hogy jönne hozzám. Gondolom szeparációs szorongás. Szintén 9 hónapos.
2019. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első gyerek csinálta ezt...

Kiküldött a szobából másfélévesen, hogy ő az apjával akar lenni. Nagyon rosszul esett. Mondjuk az exem nem sokat volt otthon... Valszeg ezért ragaszkodott úgy hozzá.


A 2 kicsivel nincs ez, sőt, a középső valóban a ló túloldala. Nem jó, ha az apja fürdeti, nem eszik az apjának,csak nekem, stb...

2019. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Téged egész nap lát, veled van.

Használd ki ezeket a szabad perceket, pihenj egyet, menj el sportolni, csináld meg a dolgod stb.

2019. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!