Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

A lányomnak miért csak akkor vagyok jó ha nincs más? Tietek nem csinalja ezt?

Férjem ha itthon van állandóan vele akar lenni olyankor ordít ha én akarom fürdetni vagy játszani vele.

Ha a baratnoim vannak itt akkor csak ok kellenek neki ha anyukámék akkor velek akar lenni. Én meg hozzá sem nyulhatok

9honapos

jún. 10. 18:33  Privát üzenet  

A válaszok
Egész nap veled van, téged lát. A többiekkel kevesebbet találkozik. Igényli a változatosságot, mint kb minden baba.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 10. 18:42 Privát üzenet
A másik oldal se jobb hidd el.. Este miután megfürdettük én kimegyek elmosogatni és rögtön ordítani kezd. Ezt addig csinálja még be nem megyek. Egyébként elvan anyuval és anyóssal is még átmegyek a boltba de csak addig még meg nem lát, onnantól ordít hogy jönne hozzám. Gondolom szeparációs szorongás. Szintén 9 hónapos.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 10. 18:46 Privát üzenet

Első gyerek csinálta ezt...

Kiküldött a szobából másfélévesen, hogy ő az apjával akar lenni. Nagyon rosszul esett. Mondjuk az exem nem sokat volt otthon... Valszeg ezért ragaszkodott úgy hozzá.

A 2 kicsivel nincs ez, sőt, a középső valóban a ló túloldala. Nem jó, ha az apja fürdeti, nem eszik az apjának,csak nekem, stb...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 10. 20:15 Privát üzenet

Téged egész nap lát, veled van.

Használd ki ezeket a szabad perceket, pihenj egyet, menj el sportolni, csináld meg a dolgod stb.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 10. 21:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális ha a baba megtanult fordulni és aztán állandóan azt csinalja?
Miért sír és nézi a falat a lányunk? Csak a nappaliban csinálja ezt és mindig ugyan azt a helyet nézi.
Haragszik rám a feleségem és ilyenkor nem teszi le a kezébol a gyereket nehogy hozzá nyuljak, miért csinálja ezt?
Miert csapkod? Ez normális? Más babája is csinálja?
Amióta fülbevalója van a lányomnak rángatja a fülét meg üti. Miért csinálja ez?
10 hónapos lányomnak most jönnek a felső fogai és néha mintha ideges lenne, rángatja a fejét és majd felrobban a méregtől, csapkod. Más babája is csinálja ezeket?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!