Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elmúlt napok forróságában...

Az elmúlt napok forróságában 2x is kivittem a 4,5 hónapos kislányomat babakocsival. Nagyon kipirult mindkétszer, nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés
Ma olvastam egy cikket, hogy a csecsemők hőháztartása csak később alakul ki, ezért a nyári melegben fokozottan figyelni kell rájuk. Nem is ajanljak napkozben a babakocsit, csak reggel vgy estefelé. Én hülye meg 2x is kivittem a szokásos delutani 14.00 körüli sétánkra. Plusz tegnap a ferjem 16.00 körül megint eltologatta kint a teraszon. Annyira hirtelen jött a meleg..bár megremitett hogy kipirult, de bele se gondoltam hogy egy ilyen picinek ez a meleg ennyire megterhelő. Nagyon mérges vagyok magamra😢 persze mindig kinaltam vizzel, de anyatejes baba révén nem igazán fogadta el..nem is sirt, inkabb bagyatag lett. Itthon is kellett 10-15 perc mire az arcpir lement róla. Nyugtassatok meg, hogy nem lett baja😔

2019. jún. 10. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan mi baja lenne? Nem kell ennyire elhinni minden hülyeséget!
2019. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Azt nem tudom hogy lett e baja,de azt tudom,hogy egy kisbabánál lázt okoz a nap.Nem szabad napon lenniük.A sétával várj este kb.6-7 ig.Szerintem ha bágyadt marad vidd dokihoz.
2019. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Áprilisi a fiam. Nem ültünk a szobában egész nyáron, hidd el.

Nyilván nem vittem ki, amikor számomra is elviselhetetlen volt a hőség, meg nem tűző napon volt, de azért kivittem sokszor. Kertes házban élünk, sokat volt a kertben velem.

Gondolom le van árnyékolva a babakocsi, nem égette a nap a kicsit.

Ennyire ne legyél paramami.

2019. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát örülj neki, ha nem lett baja. Nem visszük ki a csecsemőt olyan kánikulában, amikor mi se szeretünk kimenni!
2019. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Ja,persze,mert bezárva kellene tartani..Pont akkora hülyeség,mint télen agyonöltöztetni. Simán kiviheted,arra figyelj,hogy árnyékban legyen és csak a legminmálisabb ruhában. Napszemüveg és fizikai faktoros fényvédő. Eszedbe ne jusson letakarni a babakocsit! 20 fokkal nagyobb meleg van a letakart,nem szellőző babakocsiban. Én ekkora gyerekkel már hónapokat voltam-a fent említett védekezések mellett-tengerparton, nyáron.
2019. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Szia!Nyugi semmi baja nem lett,

legközelebb jobban oda fogsz figyelni az biztos 😊

2019. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg áttenni reggelre vagy estére a sétát. Hiába nincs letakarva a babakocsi, a tűző nap akkor is nagyon felforrósítja. Minimedencét állítottam fel neki, annyira élvezte, én fogtam ő meg vigyorogva, nevetve pancsolt mint a nagyok <3 4 hónapos :) 1 alkalomtól nem hiszem hogy baja lesz, szoptasd gyakrabban ilyenkor..
2019. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Jaj már, ennyire azért nem kell hisztérikusnak lenni. Kipirult az arca, na bumm, semmi baja nem lesz ettől. Felnőtt emberek vagytok, nyilván van annyi eszetek, hogy nem mentek ki ha túl meleg van, az nektek sem esne jól.
2019. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Árnyék, napvédelem, mehet ki a baba.
2019. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem max egy rövid body vagy napozó volt rajta...
2019. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!