Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha riasztott a...

Mit csináljak ha riasztott a légzésfigyelő a lányunk felebredt és nagyon sírt? El kell vinni orvoshoz? Vagy csak rossz a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
Sírt szopizott és elaludt itt vagyok mellette szépen alszik

2019. jún. 10. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem vett levegőt, ezért sípolt be a légzésfigyelő , amire vett egy nagy levegőt és elkezdett sírni. Pont erre való, miért lenne rossz?

És nem, mivel már lélegzik nem kell elvinni orvoshoz. Ez nekünk is előfordult egyszer.

Pont ezért így lett kitalálva hogy hangosan riasszon hogy felkeljen rá és vegyen levegőt.

2019. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Azért, ha máskor is előfordulna Isten őrizz, szólj háziorvosnak!
2019. jún. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2-szer riasztott nem tévesen.

Jeleztem státuszon



Pont erre van.

Egyébként rengeteg a téves riasztás is.


( nálunk csak 2 volt az élesen felül, ..)

2019. jún. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell vinni orvoshoz,sajna ez a babaknal gyakori hogy elfelejtenek levegot venni. Az en babamnal egyszer bejelzett aztan mire beszaladtam vett egy mely levegot es aludt tovabb. Volt meg egy alkalom akkor is epp mellette altam es akkor is beriasztott de az teljesen teves volt mert vett levegot. Semmi problema nem lesz neaggodj.
2019. jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy alkalomnál még nem fontos. Nekünk 2 héig riasztott minden éjjel. Beszéltünk az orvossal, mondta hogy adjunk még egy hetet, ha nem javul a dolog, akkor be kell menni a kórházba kivizsgálásra, szerencsére azóta egyszer riasztott, szóval megúsztuk.
2019. jún. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én biztosan elvinném. Pontosan azért, mert a légzésleállás hátterében legtöbbször a reflux áll. Babának visszacsorog a tej és ezért záródnak el a légutak,hogy ne jusson folyadék a tüdőbe. Lehet soha többé nem fordul elő, de ha refluxos előfordulhat ismét.
2019. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egyik hajnalban 2x is riasztott, nem csak figyelmeztetett. Az elsőben nem vagyok biztos, de a másodiknál kéken villogott (Angelcare) a leírás szerint leállt a kommunikáció az érzékelőlap és a baba egység között. Azóta nem volt ilyen.
2019. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!